Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Franke Sorter 700 Motion E

Sorter s tromi koši sa základným výsuvom, prekvapí samouzavřením a mäkkým dojazdom s brzdou.
Dostupnosť:do 15 dní
Výrobca:Franke
Katalógové číslo:FRA121.0014.913
Dĺžka: 600 mm
Šírka: 410 mm
Výška: 395 mm
Objem: 2x 8 l + 1x 18 l


Franke Sorter 700 Motion E

Popis tovaru
Sorter s tromi koši sa základným výsuvom, prekvapí samouzavřením a mäkkým dojazdom s brzdou, ktorá zaručuje stopercentne tichý doraz, pre rohové skrinky od 90 cm. Rozloženie košov je 2x 8 + 1x 18 l.

Sorter radu 700 ponúkajú tri z najlepších výsuvov firmy Blum. Všetky prekvapí plnovýsuvy a tichým chodom. Sorter Motion (M) sa vysúva pomocou úchytky na prednej strane dvierok a má samouzavírání, ktoré zaberá 35 mm pred korpuse + mäkký dojazd s brzdou, ktorá zaručuje tichý doraz. Výsuv sa skladá z propylénová vane, do ktorej sa perfektne vsadí odpadkové koše. Každý odpadkový kôš má držiak, ktorý zároveň slúži na uchytenie odpadkového vrecka, ktorý môže byť aj menšie ako odpadkové koše. Spodná vaňa sorter je vodotesná a zadržiava nečistoty. K tomu účelu slúžia gumové tesnenia u predných dverí. Spodná vaňa, polička aj bočné diely sú odnímateľné pre jednoduché čistenie vrtáka.
Parametry
Výrobca:Franke
Dĺžka: 600 mm
Šírka: 410 mm
Výška: 395 mm
Objem: 2x 8 l + 1x 18 l
Dostupnosť:do 15 dní
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 
Kategórianews
Kúpeľňa vo Vašom štýle.

Nudí vás stará kúpeľňa? Sú Vaše kúpeľňové doplnky opotrebované, polámané, nefunkčné či proste len staré? Vymeňte ich za nové!

news
NIMCO LADA

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přémočarého trendu. LADA vybočuje zo zažitých tvarov a vracia sa v čase naspäť. Lada so svojimi bacuľatým až rustikálnymi tvary ...

news
Vodovodné batérie s novými povrchmi

Ponúkame vodovodné batérie z lešteného nerezu s povrchovou úpravou supersteel, z ušľachtilej ocele alebo v čiernom či bielom prevedení.

news
Termostatické batérie GROHE

Pri výrobe termostatové používa firma GROHE najcitlivejšie teplomer, aký existuje - kozu ľudského tela. Termostaty GROHE radu Grohtherm zabezpečí, že voda, bude Mať presne takú teplotu, akú si zvolíte.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz