Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Moneual ME770 robotický vysávač

Prvý hybridný robotický vysávač a robotický umývač podláh v jednom s H2O zásobníkom na vodu a kamerovým navigačným systémom.
Výrobca:Blakar
Katalógové číslo:8809141317990
EAN kód:8809141317990


Moneual ME770 robotický vysávač

Popis tovaru
Prvý hybridný robotický vysávač a robotický umývač podláh v jednom s H2O zásobníkom na vodu a kamerovým navigačným systémom.

Robotický vysávač a umývač podláh Moneual ME770 s kamerovým navigačným systémom rýchlo a precízne vysáva a zároveň vytiera podlahy. Moneual ME770 uprace precízne podlahu v režime Deep Cleaning alebo môžete využiť dvojitý upratovanie Double Deep Cleaning pre hĺbkový upratovanie podláh. V priebehu vytieranie je veľký mop z mikrovlákna neustále jemne vlhčené pomocou knôtov čistou vodou z H2O zásobníka na vodu.

Čo je hybridný robotický vysávač?
Moneual ako prvý prináša hybridný robotický vysávač, ktorý kombinuje klasický robotický vysávač a robotický Trecí so zásobníkom na vodu. Tým ušetríte miesto a peniaze, nie je treba dvoch prístrojov.

Smart Vision Mapping
Robotický vysávač Moneual ME770 využíva inteligentnú technológiu mapovanie Smart Vision Mapping. K navigácii využíva horné kameru, ktorá sníma tvar miestnosti a vytvára mapu uprataného priestoru. Robot vie, kde už upratal a kde je potrebné ešte upratať.

Deep Cleaning
Moneul ME770 v režime Deep Cleaning upratuje podlahu najprv horizontálne, a potom vertikálne a zabezpečí upratovanie celej podlahovej plochy.

Double Deep Cleaning
Moneual ME770 v režime Double Deep Cleaning upratuje podlahu dvakrát horizontálne, a potom dvakrát vertikálne a zaistí dvojitý hĺbkový upratovanie podláh.

Position Recognition System
Pri vybití batérie v priebehu vysávania sa Moneual ME770 príde nabiť a po plnom nabití batérie sa vráti do miesta, kde bol upratovanie prerušený a pokračuje v upratovaní.

Vyspelá technológia pre precízne upratovanie 5 v 1
Dva predĺžené bočné kefky, špeciálne multifunkčné rotačná hlavná kefa, výkonný BLDC sací motor a veľký patentovaný mop s H2O zásobníkom na vodu zaistí precízny, všestranný a účinný upratovanie všetkých druhov podláh.

Výkonný BLDC sací motor
Neuveriteľne vysoký sací výkon BLDC motora prináša bezkonkurenčnú vysávanie nečistôt z podláh. Životnosť BLDC motora je približne 10-krát dlhší (5000 ±) ako je životnosť bežne používaných jednosmerných sacích motorov u iných robotických vysávačov.

Patentovaný veľký mop
Jednotlivé vlákna mopu majú špeciálnu textúru tkaniny tzv. "Duo fact", čo zabezpečuje vysokú priľnavosť nečistôt z podlahy oproti bežným mopu. Nečistoty nezostávajú na povrchu mopu, ale sú pohlcované medzi jednotlivé vlákna mopu a vďaka tomu je mop schopný precízne upratať aj veľkú podlahovú plochu.

H2O zásobník na vodu
V priebehu umývanie podlahy, je veľký mop neustále vlhčené pomocou knôtov čistou vodou z H2O zásobníka. Podlaha je precízne vytieraná a nečistoty z podlahy miznú rovnako ľahko, ako pri ručnom vytieranie.

Multifunkčné kefa
Kombinácia vlákien a silikónových stierok v rotačnom kefe zaistí efektívne odstránenie nečistôt aj jemného prachu z hladkých podláh i kobercov.

Shadow cleaning
Špeciálny režim pre upratovanie podláh bez priameho denného svetla (pod posteľami, nábytkom alebo v noci).

4-vrstvová filtrácia s vysokou účinnosťou
Vysoko účinná filtrácia zachytí aj tie najjemnejšie častice prachu a nečistôt a je vhodná aj pre domácnosti s alergikov a astmatikov.

42 senzorov s pokročilou technológiou
Tieto pokročilé senzory zabráni kolíziám s prekážkami. Navyše tieto senzory dodávajú pohodlie, bezpečnosť a ochranu proti pádu zo schodov, detekcia nadvihnutie, detekciu zásobníka, detekcia preťažené kefy, detekcia preťaženého kolesá, detekcia vybité batérie.

LiFePO4 batérie
Najmodernejšie Lítium Iron Phosphate (LiFePO4) batéria je šetrná k životnému prostrediu a má 3x dlhšiu životnosť oproti niklovým, lítium-iónovým alebo polymérovým batériám.

Upratovanie v režime mop
Moneual ME770 sa pohybuje v priamke a precízne vytiera podlahu krátkymi pohybmi dopredu a dozadu.

Hlasový sprievodca
Moneual Vás upozorní na nutnosť vyprázdniť prachovú nádobku a vyčistiť prachový filter. Vďaka tomu odpadá manuálna kontrola plnosti prachovej nádobky. Informuje Vás tiež o ukončení upratovania, začatie nabíjania batérie a mnoho ďalších informácií, ktoré sú veľmi užitočné a spríjemňujú používanie hybridného robotického vysávača a robotického umývača podláh Moneual ME770.

Ocenenie
Moneual ME770 získal prestížne ocenenie PLUS X AWARD "Best product of the year 2015" v týchto kategóriách: Inovácia, Vysoká kvalita, Design a Funkčnosť (Innovation, High Quality, Design, Functionality).

Technická špecifikácia
Model: ME770
Farba: bordo
Rozmery: 348 x 86 mm
Váha: 2,6 kg
Hlučnosť: Max. 68 dB (pri turbosání)
Batérie: LiFePO4 2800 mAh 12,8V
Dĺžka nabíjania: 120 minút (pri štandardnom sanie)
Spotreba: max. 20 W
Filtrácia: 4-stupňová filtrácia
Senzory: Vision Mapping Camera (VMC), PSD Sensor, 42 senzorov pre navigáciu
Upratovací módy: Hybrid, Vacuum, Mop, Corner, Intensive, Manual, Reserved, Shadow
Obsluha: turbo sania, odložený štart (časovač)
Objem nádobky: 600 ml
Objem nádoby na vodu: 150 cl

Obsah balenia
1x robotický vysávač Moneual ME770
2x bočné kefka (na výrobku)
1x diaľkové ovládanie
1x H2O zásobník na vodu
2x veľký mop z mikrovlákna
1x nabíjacia základňa
1x nabíjací adaptér
1x napájací kábel
1x čistiaca kefa na mop
1x čistiaci hrebeň
1x návod
Parametry
Výrobca:Blakar
Dostupnosť:3 - 4 týždne
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 news
Kúpeľňa vo Vašom štýle.

Nudí vás stará kúpeľňa? Sú Vaše kúpeľňové doplnky opotrebované, polámané, nefunkčné či proste len staré? Vymeňte ich za nové!

news
NIMCO LADA

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přémočarého trendu. LADA vybočuje zo zažitých tvarov a vracia sa v čase naspäť. Lada so svojimi bacuľatým až rustikálnymi tvary ...

news
Vodovodné batérie s novými povrchmi

Ponúkame vodovodné batérie z lešteného nerezu s povrchovou úpravou supersteel, z ušľachtilej ocele alebo v čiernom či bielom prevedení.

news
Termostatické batérie GROHE

Pri výrobe termostatové používa firma GROHE najcitlivejšie teplomer, aký existuje - kozu ľudského tela. Termostaty GROHE radu Grohtherm zabezpečí, že voda, bude Mať presne takú teplotu, akú si zvolíte.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz