Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Moneual MR6800M (ME685) robotický vysávač

Prvý hybridný robotický vysávač a robotický umývač podláh v jednom s H2O zásobníkom na vodu.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Blakar
Katalógové číslo:8809141317983
EAN kód:8809141317983


Moneual MR6800M (ME685) robotický vysávač

Popis tovaru
Prvý hybridný robotický vysávač a robotický umývač podláh v jednom s H2O zásobníkom na vodu.

Robotický vysávač a umývač podláh Moneual MR6800M v jednom dokáže podlahy vysávať a zároveň vytierať. Môžete si vybrať, či len vysávať či vytierať, alebo oboje. Stačí zvoliť správny program. V priebehu vytieranie je veľký mop z mikrovlákna neustále jemne vlhčené pomocou knôtov čistou vodou z H2O zásobníka na vodu. Jednotlivé vlákna mopu majú špeciálne textúru tkaniny, aby dobre pohlcovala nečistoty z podlahy.

Čo je hybridný robotický vysávač?
Moneual ako prvý prináša hybridný robotický vysávač, ktorý kombinuje klasický robotický vysávač a robotický Trecí so zásobníkom na vodu. Tým ušetríte miesto a peniaze, nie je treba dvoch prístrojov.

Vyspelá technológia pre precízne upratovanie 4 v 1
Dva predĺžené bočné kefky, špeciálne multifunkčné rotačná hlavná kefa, výkonný BLDC sací motor a veľký patentovaný mop s H2O zásobníkom na vodu zaistí precízny, všestranný a účinný upratovanie všetkých druhov podláh.

Výkonný BLDC sací motor
Neuveriteľne vysoký sací výkon BLDC motora prináša bezkonkurenčnú vysávanie nečistôt z podláh. Životnosť BLDC motora je približne 10-krát dlhší (5000 ±) ako je životnosť bežne používaných jednosmerných sacích motorov u iných robotických vysávačov.

Patentovaný veľký mop
Jednotlivé vlákna mopu majú špeciálnu textúru tkaniny tzv. "Duo fact", čo zabezpečuje vysokú priľnavosť nečistôt z podlahy oproti bežným mopu. Nečistoty nezostávajú na povrchu mopu, ale sú pohlcované medzi jednotlivé vlákna mopu a vďaka tomu je mop schopný precízne upratať aj veľkú podlahovú plochu.

H2O zásobník na vodu
V priebehu umývanie podlahy, je veľký mop neustále vlhčené pomocou knôtov čistou vodou z H2O zásobníka. Podlaha je precízne vytieraná a nečistoty z podlahy miznú rovnako ľahko, ako pri ručnom vytieranie.

Multifunkčné kefa
Kombinácia vlákien a silikónových stierok v rotačnom kefe zaistí efektívne odstránenie nečistôt aj jemného prachu z hladkých podláh i kobercov.

Shadow cleaning
Špeciálny režim pre upratovanie podláh bez priameho denného svetla (pod posteľami, nábytkom alebo v noci).

4-vrstvová filtrácia s vysokou účinnosťou
Vysoko účinná filtrácia zachytí aj tie najjemnejšie častice prachu a nečistôt a je vhodná aj pre domácnosti s alergikov a astmatikov.

42 senzorov s pokročilou technológiou
Tieto pokročilé senzory zabráni kolíziám s prekážkami. Navyše tieto senzory dodávajú pohodlie, bezpečnosť a ochranu proti pádu zo schodov, detekcia nadvihnutie, detekciu zásobníka, detekcia preťažené kefy, detekcia preťaženého kolesá, detekcia vybité batérie.

LiFePO4 batérie
Najmodernejšie Lítium Iron Phosphate (LiFePO4) batéria je šetrná k životnému prostrediu a má 3x dlhšiu životnosť oproti niklovým, lítium-iónovým alebo polymérovým batériám.

Hlasový sprievodca
Moneual Vás upozorní na nutnosť vyprázdniť prachovú nádobku a vyčistiť prachový filter. Vďaka tomu odpadá manuálna kontrola plnosti prachovej nádobky. Informuje Vás tiež o ukončení upratovania, začatie nabíjania batérie a mnoho ďalších informácií, ktoré sú veľmi užitočné a spríjemňujú používanie hybridného robotického vysávača a robotického umývača podláh Moneual MR6800M.

Ocenenie
Moneual MR6800M získal prestížne ocenenie PLUS X AWARD "Best product of the year 2014" v týchto kategóriách: Inovácia, Vysoká kvalita, Design a Funkčnosť (Innovation, High Quality, Design, Functionality).
Časopis TESTMAGAZIN ohodnotil Moneual MR6800M ako veľmi dobrý produkt s výsledkom 87,2%. Moneual MR6800M je jediný produkt spájajúcej kvalitné robotický vysávač a zároveň robotický umývač podláh.

Technická špecifikácia
Model: MR6800M (ME685)
Čierno-šedá
Rozmery: 348 x 86 mm
Váha: 2,6 kg
Hlučnosť: Max. 68 dB (pri turbosání)
Batérie: LiFePO4 1400 mAh 12,8V
Dĺžka nabíjania: 60 minút (pri štandardnom sanie)
Spotreba: max. 20 W
Filtrácia: 4-stupňová filtrácia
Senzory: 42 senzorov pre navigáciu
Upratovací módy: Auto, Manual, Shadow Cleaning, Intensive Cleaning, Corner Cleaning, MOPPING
Obsluha: turbo sania, odložený štart (časovač)
Objem nádobky: 600 ml
Objem nádoby na vodu: 150 cl

Obsah balenia
1x robotický vysávač Moneual MR6800M
2x bočné kefka (na výrobku)
1x diaľkové ovládanie
1x H2O zásobník na vodu
2x veľký mop z mikrovlákna
1x nabíjacia základňa
1x nabíjací adaptér
1x napájací kábel
1x čistiaca kefa na mop
1x čistiaci hrebeň
1x návod
Parametry
Výrobca:Blakar
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 news
Kúpeľňa vo Vašom štýle.

Nudí vás stará kúpeľňa? Sú Vaše kúpeľňové doplnky opotrebované, polámané, nefunkčné či proste len staré? Vymeňte ich za nové!

news
NIMCO LADA

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přémočarého trendu. LADA vybočuje zo zažitých tvarov a vracia sa v čase naspäť. Lada so svojimi bacuľatým až rustikálnymi tvary ...

news
Vodovodné batérie s novými povrchmi

Ponúkame vodovodné batérie z lešteného nerezu s povrchovou úpravou supersteel, z ušľachtilej ocele alebo v čiernom či bielom prevedení.

news
Termostatické batérie GROHE

Pri výrobe termostatové používa firma GROHE najcitlivejšie teplomer, aký existuje - kozu ľudského tela. Termostaty GROHE radu Grohtherm zabezpečí, že voda, bude Mať presne takú teplotu, akú si zvolíte.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz