Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Raycop RS 300 brown UVC antibakteriálny vysávač

Antibakteriálny vysávač navrhnutý lekárom. Zbaví Vás baktérií a roztočov.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Blakar
Katalógové číslo:8809248468397
EAN kód:8809248468397


Raycop RS 300 brown UVC antibakteriálny vysávač

Popis tovaru
Raycop RS 300 brown - UVC antibakteriálny vysávač
Raycop RS 300 je originálny antibakteriálny vysávač navrhnutý lekárom. Preukázateľne Vás zbaví baktérií a roztočov, ktorí spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí i dospelých. Vysávač Raycop s unikátnym patentovaným systémom čistenia, UVC dezinfekčné lampou a špeciálnym tvarom vyčistí postele, matrace a lôžkoviny od alergénov bezchemickú cestou. Svojou účinnosťou a funkčnosťou sa stal Raycop jednotkou na trhu v Japonsku s viac ako 3 milióny predaných kusov.
Raycop by nemal chýbať v žiadnej domácnosti.

• Vlastné patentovaná technológia
• Vysávač navrhnutý lekárom
• UVC sterilizačná lampa
• Odstráni alergény, roztoče a baktérie
• Dva výkonné vibračné klepáč
• Rotačná kefa
• Dva výkony sania
• Dvojstupňová filtrácia
• Vymývateľná prachová nádobka
• Bezpečnostné senzory
• Detský zámok

Jednoducho odstráni alergény
Antibakteriálny vysávač Raycop RS 300 jednoducho odstráni alergény, baktérie a roztoče z domácnosti. Domáci prach, roztoče a ich výkaly odstraňuje patentovaným systémom čistenia, ktorý používa UVC sterilizačná lampu, vibračné klepáč, rotačná kefa a výkonné sanie s HEPA filtráciou. Vysávača Raycop, navrhnuté lekárom, už používajú 3 milióny spokojných zákazníkov v Japonsku.

Špecialista na čistý a zdravý spánok
Raycop prináša optimálny sací výkon pre ľahké čistenie matracov, lôžkovín a ďalších textílií. Extrémne vysoký sací výkon a tvar bežných vysávačov nie je vhodný na čistenie matracov, lôžkovín a textílií. Raycop je špecialista, ktorý Vám prináša zdravý spánok a pomáha predchádzať vzniku alergie.

Výhody vysávača Raycop
• preukázateľne zabije 99,9% baktérií, vírusov, plesní
• efektívne odstráni viac ako 93,5% roztočov
• čistenie bezchemickú cestou
• ocenený The British Allergy Foundation
• atestovaný Univerzitou Karlovou
• odporúčaný českými lekármi
• vhodný vysávač pre alergikov a astmatikov
• znižuje riziko vzniku alergických ochorení
• zabezpečí čistú matrac a lôžkoviny pre zdravý spánok

Prečo používať vysávač Raycop
Približne tretinu svojho života strávime na lôžku, čo je oveľa viac času, než kdekoľvek inde v domácnosti a je neuveriteľné, že je to miesto, ktoré čistíme najmenej. Každú noc zdieľame posteľ s 2 miliónmi nebezpečných roztočov a baktérií, ktorí na nás útočia, zatiaľ čo čerpáme sily na ďalší deň. UVC vysávač Raycop s vedecky preukázanými účinkami znižuje riziko vzniku alergických chorôb.

Raycop zabijak roztočov a alergénov
Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných enzýmov, baktérie, vírusy a plesne. Všetky tieto alergény môžu viesť k rade alergických a chronických ochorení ako je astma, alergie, chronická nádcha, rôzne druhy ekzémov a kožných chorôb.

UVC lampa vysávača Raycop
Oproti bežným vysávačom Raycop využíva UVC germicídne lampu s vlnovou dĺžkou 253.7 nm, ktorá ničí DNA roztočov a zabraňuje ich rozmnožovaniu. Bežný vysávač bez UVC lampy nezaistia odstránenie roztočov a baktérií s tak vysokou účinnosťou.

Intuitívne ovládanie vysávača Raycop jedným tlačidlom
Raycop RS300 sa ovláda pomocou jedného tlačidla s možnosťou dvoch výkonov sania. Systém vysávača Vás upozorní na nutnosť výmeny HEPA filtru, alebo či máte správne umiestnenú prachovú nádobku vo vysávači. Používanie antibakteriálneho vysávača Raycop je jednoduché a bezpečné.

Testy a ocenenia vysávačov Raycop
Antibakteriálne vysávače Raycop získali mnoho ocenení a boli atestované v niekoľkých významných laboratóriách, kde bola preukázaná ich účinnosť napr. The British Allergy Foundation, Univerzita Karlova v Prahe, Japan Food Research Laboratories, LOHAS, Trophées de la Maison, GooD Design Award.

Ako pracuje UVC antibakteriálny vysávač Raycop
Antibakteriálne vysávače Raycop využívajú patentovaný 5-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov a ďalších alergénov. Vysávače Raycop sú vybavené dvojitou mikroalergickou filtráciou vrátane HEPA filtru (H13) a dokonalého utesnenie, aby sa zabránilo úniku mikročastíc späť do ovzdušia miestnosti.

1. UVC lampa
UVC germicídne lampa vytvára ultrafialové lúče s vlnovou dĺžkou 253.7 nm. UVC žiarenie zničí baktérie, vírusy, plesne a potlačenia roztoče a ďalšie choroboplodné zárodky, ktoré sú katalyzátorom pre vznik rôznych alergií, astma a ďalších zdravotných problémov.

2. Výkonné vibračné klepáč
Dva výkonné vibračné klepáč vibrujú rýchlosťou 4.000 úderov / minútu a uvoľní milióny roztočov, ktorí sú hákovitě zakliesnili v matracoch, vankúšoch, čalúnenom nábytku a umožní tak ich hĺbkové vyčistenie.

3. Rotačná kefa
Rotačná kefa pomáha odstrániť viditeľné nečistoty, ako prach, ľudské vlasy a zvieracie chlpy z čistených povrchov.

4. Optimálny sací výkon
Optimálny sací výkon efektívne odstráni nečistoty do plastovej, vodou vymývateľný nádobky. Dva výkony sanie - štandardné a turbo sania.

5. Dvojstupňová filtrácia
Dvojstupňová mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom H13 bezpečne a efektívne zachytí 99,7% nečistôt vrátane mikročastíc a neprepustí ich späť do ovzdušia.

Originálny dizajn vysávača Raycop
Výsledkom niekoľkoročných výskumov, testov a skúseností bol vytvorený Raycop s optimálnym sacím výkonom, váhou a tvarom. Raycop je navrhnutý pre maximálny odstránenie alergénov z matracov a lôžkovín pre Váš pokojný a zdravý spánok.

Efektivita vysávača Raycop RS
Kombinácia hmotnosti a optimálneho sacieho výkonu vysávača zaistí najlepšiu priľnavosť k čistenému povrchu. Tieto parametre sú veľmi dôležité pre ľahkú manipuláciu s vysávačom a rýchle a účinné odstráni alergénov.

Technická špecifikácia:
• Model: Raycop RS 300 brown
• Farba: štýlová hnedá
• Rozmery: 360x432x152 mm
• Prívodný kábel: 5 m
• Váha: 2.3 kg
• Výkon: 350W
• Hlučnosť: 66 dB
• priehľadná, osvetlená, vymývateľná nádobka na prach
• UV-C dezinfekčné lampa, vibračný klepáč, výkonné sanie
• Filter: cartridge filter, mikro alergický HEPA filter

Obsah balenia Raycop RS 300 white:
1x antibakteriálny vysávač Raycop
1x HEPA filter (na výrobku)
1x filter prachové nádobky (na výrobku)
1x rotačná kefa (na výrobku)
1x UVC lampa (na výrobku)
1x čistiaca kefka
1x čistiaca utierka
1x sáčok na napájací kábel
1x návod
1x rýchly sprievodca
Parametry
Výrobca:Blakar
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 news
Kúpeľňa vo Vašom štýle.

Nudí vás stará kúpeľňa? Sú Vaše kúpeľňové doplnky opotrebované, polámané, nefunkčné či proste len staré? Vymeňte ich za nové!

news
NIMCO LADA

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přémočarého trendu. LADA vybočuje zo zažitých tvarov a vracia sa v čase naspäť. Lada so svojimi bacuľatým až rustikálnymi tvary ...

news
Vodovodné batérie s novými povrchmi

Ponúkame vodovodné batérie z lešteného nerezu s povrchovou úpravou supersteel, z ušľachtilej ocele alebo v čiernom či bielom prevedení.

news
Termostatické batérie GROHE

Pri výrobe termostatové používa firma GROHE najcitlivejšie teplomer, aký existuje - kozu ľudského tela. Termostaty GROHE radu Grohtherm zabezpečí, že voda, bude Mať presne takú teplotu, akú si zvolíte.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz