Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Raycop SMART BK-130 antibakteriálny vysávač

Raycop SMART je prvný antibakteriálny vysávač, ktorý zabije 99,9% baktérií a zničia 93,5% roztočov.
Výrobca:Blakar
Katalógové číslo:8809248465914
EAN kód:8809248465914


Raycop SMART BK-130 antibakteriálny vysávač

Popis tovaru
Raycop SMART je prvný antibakteriálny vysávač, ktorý zabije 99,9% baktérií a zničia 93,5% roztočov. Používa patentovaný 3-stupňový systém čistenia pre odstránenie roztočov, baktérií, vírusov, húb, plesní a alergénov z matracov, lôžkovín, čalúneného nábytku a ďalších textílií v domácnosti bezchemickú cestou. Raycop SMART je vybavený funkciou "ONE TOUCH CONTROL" pre veľmi ľahké ovládanie vysávača pomocou jediného tlačidla. UV-C dezinfekčné lampa, vibračné klepáč, výkonné sanie a dvojitá mikro-alergická filtrácia s HEPA filtrom zaistí, že Váš domov bude čistejšie a zdravšie.

Vysávač Raycop Vás preukázateľne zbaví baktérií a roztočov, ktorí spôsobujú závažné ochorenia a alergie u detí i dospelých. Raycop je jediný produkt svojho druhu na svete a je ohodnotený a schválený The British Allergy Foundation. Je vedecky dokázané, že výrazne znižuje množstvo baktérií a roztočov.

Raycop má patentovaný 3-stupňový systém čistenia

1. UV-C dezinfekčná lampa zabije 99.9% baktérií a potlačenia roztoče a ďalšie choroboplodné zárodky, ktoré sú katalyzátorom pre vznik rôznych alergií, astmy a iných zdravotných problémov

2. Vibračný klepáč uvoľní milióny baktérií a roztočov, ktorí sú hákovitě zakliesnili v matracoch, vankúšoch, čalúnenom nábytku a umožní tak ich hĺbkovému vyčisteniu

3. Výkonné sanie s 2-stupňovou mikro-alergickú filtráciou vrátane HEPA filtra bezpečne a efektívne vyhubí a odstráni roztoče a ich výkaly

Prečo používať vysávač Raycop?
Približne tretinu svojho života strávime na lôžku, čo je oveľa viac času, než kdekoľvek inde v domácnosti a je neuveriteľne, že je to miesto, ktoré čistíme najmenej - ak vôbec! Každú noc zdieľame posteľ s 1,5 až 2 milióny prachových roztočov a baktérií. Ich výkaly obsahujú silný alergén, ktorý môže spôsobovať svrbenie kože, pálenie očí, kašeľ a kýchanie. Ak trpíme astmou, inými dýchacími problémami alebo ekzémy tieto príznaky môžu byť ešte horšie. Pravidelné používanie antibakteriálneho vysávača Raycop pomáha s liečbou nepríjemných chorôb a zároveň funguje ako prevencia pred vznikom alergických a vírusových ochorení u detí aj dospelých.

Účinnosť antibakteriálneho vysávače Raycop SMART
- Raycop HERA preukázateľne zabije 99,9% baktérií E. Colli, stafylokokov a kvasiniek
- Účinne odstráni 99,9% vírusov vrátane typu H1N1 (vírus prasacej chrípky)
- Efektívne odstráni viac ako 93,5% roztočov
- Mikro-alergická filtrácie zachytí viac než 96,77% mikročastíc menších ako 0,3 um

UV-C dezinfekcia
Antibakteriálne vysávač Raycop používa UV-C dezinfekčné lampu na zabíjanie baktérií, vírusov a zničenie roztočov. Raycop používa kvalitné UV-C žiarivku od značky Philips alebo Sankyo s vlnovou dĺžkou 253,7 nm.

Dvojitý vibračný klepáč
Raycop SMART používa patentovaný dvojitý vibračné klepáč, ktorý vyklepe čiastočky prachu a roztoče z matracov, vankúšov a ďalších textílií. Dvojitý vibračný klepáč vibruje rýchlosťou 3000 úderov za minútu, a tak zabezpečí, že aj najodolnejšie roztoče sú uvoľnení z vlákien textílií.

Výkonné sanie s 2-stupňovou mikro-alergickú filtráciou
Výkonný sací motor povysáva prach, alergény aj odumreté kožné bunky. Cartridge filter najprv zachytí väčšie častice tak, že nemôžu znovu vstúpiť do ovzdušia izby a usadiť sa znovu v textíliách. Mikro-alergický HEPA filter odfiltruje všetky mikročastice menšia než 0,3 um, ktoré neuniknú späť do ovzdušia. To znamená, že vzduch, ktorý vychádza z Raycopa je čistejší, než vzduch vo zvyšku miestnosti.

Ocenenie antibakteriálnych vysávačov Raycop
Vysávače Raycop boli schválené Britskou Nadáciou pre Alergiu "The British Allergy Foundation". Antibakteriálne vysávače Raycop prešli testom "Japan Food Reseatch Laboratories". Získali pečať združenia LOHAS. Model Magnus získal cenu za dizajn Good Design Award.

Bezpečnostné prvky
- trojitá ochrany UV-C dezinfekčné lampy
- automatický zámok
- bezpečnostné senzory UV-C dezinfekčné lampy
- bezpečnostné Lock / Unlock systém
- kontrolný systém prehriatiu motora

Technická špecifikácia:
• Model: SMART (BK-130)
• Farba: Biela perleťová
• Rozmery: 365 x 323 x 165 mm
• Prívodný kábel: 5 m
• Váha: 2.1 kg
• Výkon: 350W
• Hlučnosť: 66 dB
• priehľadné okienko do nádobky
• UV-C dezinfekčné lampa, vibračné klepáč, výkonné sanie
• Filter: cartridge filter, mikro alergický HEPA filter
Parametry
Výrobca:Blakar
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 news
Kúpeľňa vo Vašom štýle.

Nudí vás stará kúpeľňa? Sú Vaše kúpeľňové doplnky opotrebované, polámané, nefunkčné či proste len staré? Vymeňte ich za nové!

news
NIMCO LADA

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přémočarého trendu. LADA vybočuje zo zažitých tvarov a vracia sa v čase naspäť. Lada so svojimi bacuľatým až rustikálnymi tvary ...

news
Vodovodné batérie s novými povrchmi

Ponúkame vodovodné batérie z lešteného nerezu s povrchovou úpravou supersteel, z ušľachtilej ocele alebo v čiernom či bielom prevedení.

news
Termostatické batérie GROHE

Pri výrobe termostatové používa firma GROHE najcitlivejšie teplomer, aký existuje - kozu ľudského tela. Termostaty GROHE radu Grohtherm zabezpečí, že voda, bude Mať presne takú teplotu, akú si zvolíte.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz