Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Steinberg 650.9020 - kosmetické zrcadla s osvětlením

Osvětlené zvětšovací make-up zrcátko, dvojramenné s úsporným LED světelným zdrojem.
Výrobca:Steinberg
Katalógové číslo:6509020
Farba:chróm


Steinberg 650.9020 - kosmetické zrcadla s osvětlením

Popis tovaru
Osvětlené zvětšovací make-up zrcátko, dvojramenné s úsporným LED světelným zdrojem.

Technické informace
- zvětšení 3 x
- 230V přepínač
- dvě otočná ramena
- LED osvětlení

Steinberg série 650
Pro hotely je přítažlivé vybavení a komfortní koupelny životně důležité. Steinberg nabízí koupelnového doplňky řady 650, kterou jsou speciálně navrženy a vyrobeny tak, aby odpovídaly požadavkům v oblasti hotelnictví, jako jsou například velmi kvalitní a osvětlená zvětšovací zrcadla, krabičky na kapesníčky či dávkovače na mýdla. Všechny tyto doplňky byly navrženy tak, aby byly dokonale neutrální a mohly být využity v každém prostředí jakékoliv koupelny. Také koupelnové doplňky Steinberg zajistí, že se hosté budou v hotelové koupelně cítit vždy pohodlně.
Parametry
Výrobca:Steinberg
Farba:chróm
Dostupnosť:do 7 dní
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 news
Najobľúbenejšie produkty #1

Prinášame vám prehľad najobľúbenejších produktov z nášho eshopu. Tieto produkty vybrali naši zákazníci a my sa o to radi podelíme s ostatnými. Dnes predstavujeme: Kúpeľňové doplnky

news
SteamOne naparovacej žehliaci systém

SteamOne naparovacej žehliaci systém je novinkou, ktorá žehlí naparovacej metódou a je šetrnejšie ako bežná žehlička k všetkým odevom a materiálom. STEAMONE žehlí tiež rýchlejšie a je úspornejší.

news
Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Náš sortiment sme rozšírili o nový set 9 sprchových súprav značky Grohe s podomietkovú termostatickou batériou Grohe Grohtherm 3000 Cosmopolitan.

news
Infražiariče ComfortSun

Princíp ohrevu povrchu osôb a predmetov sa využíva na mnohých miestach, pretože je efektívnejší a úspornejší ako konvenčné vykurovanie. Elektrické infražiariče ComfortSun sa skvele hodí pre vykurovanie menej využívaných miestností, do kúpeľní, na chaty a chalupy. Mimo tepla tiež vydávajú svetlo a je možné ich využiť zároveň aj na osvetľovanie.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz