Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Steinberg 650.9020 - kosmetické zrcadla s osvětlením

Osvětlené zvětšovací make-up zrcátko, dvojramenné s úsporným LED světelným zdrojem.
Výrobca:Steinberg
Katalógové číslo:6509020
Farba:chróm


Steinberg 650.9020 - kosmetické zrcadla s osvětlením

Popis tovaru
Osvětlené zvětšovací make-up zrcátko, dvojramenné s úsporným LED světelným zdrojem.

Technické informace
- zvětšení 3 x
- 230V přepínač
- dvě otočná ramena
- LED osvětlení

Steinberg série 650
Pro hotely je přítažlivé vybavení a komfortní koupelny životně důležité. Steinberg nabízí koupelnového doplňky řady 650, kterou jsou speciálně navrženy a vyrobeny tak, aby odpovídaly požadavkům v oblasti hotelnictví, jako jsou například velmi kvalitní a osvětlená zvětšovací zrcadla, krabičky na kapesníčky či dávkovače na mýdla. Všechny tyto doplňky byly navrženy tak, aby byly dokonale neutrální a mohly být využity v každém prostředí jakékoliv koupelny. Také koupelnové doplňky Steinberg zajistí, že se hosté budou v hotelové koupelně cítit vždy pohodlně.
Parametry
Výrobca:Steinberg
Farba:chróm
Dostupnosť:6-10 dní
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 news
Zákaznícke referencie

Sme radi, že naši zákazníci sú spokojní s nákupom vyrobkov u nás aj s výrobkami samotnými. A budeme radi aj za vaše referencie. Jedna naša zákazníčka nám po inštalácii kúpeľňových doplnkov poslala pochvalnú referenciu, ktorú vám nižšie prezentujeme.

news
Madlá pre Váš lepší komfort

Každého to raz čaká, staroba. V pokročilom veku sa naše telo cíti unavené, svaly sú ochabnuté a napríklad také vstávanie z vane je čím ďalej tým ťažšie. Nové telo vám nedáme, ale môžeme vám ponúknuť vhodnú oporu. Madlá a držadlá sú to správne riešenie práve pre vás.

news
Najobľúbenejšie produkty #1

Prinášame vám prehľad najobľúbenejších produktov z nášho eshopu. Tieto produkty vybrali naši zákazníci a my sa o to radi podelíme s ostatnými. Dnes predstavujeme: Kúpeľňové doplnky

news
SteamOne naparovací žehliaci systém

SteamOne naparovací žehliaci systém je novinkou, ktorá žehlí naparovacej metódou a je šetrnejšie ako bežná žehlička k všetkým odevom a materiálom. STEAMONE žehlí tiež rýchlejšie a je úspornejší.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz