Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Automatické dávkovače vína (7)

Automatické dávkovače vína VinoTek sú vhodné najmä do gastro prevádzok. Vďaka ochrannej argónovej atmosfére nedochádza k nežiaducej oxidácii po otvorení fľaše. Vína možno týmto spôsobom uchovávať až 30 dní po otvorení. Vína tak možno… Viac

Automatické dávkovače vína VinoTek sú vhodné najmä do gastro prevádzok. Vďaka ochrannej argónovej atmosfére nedochádza k nežiaducej oxidácii po otvorení fľaše. Vína možno týmto spôsobom uchovávať až 30 dní po otvorení. Vína tak možno podávať po pohárikov. Vďaka presnosti dávkovania na 1 ml je možné automatické dávkovače využiť tiež na podávanie malých ochutnávok. Automatické dávkovače vína sú tak ideálnym prostriedkom na minimalizáciu strát.

Ďalšou pridanou hodnotou systému je udržanie stálej teploty vína, vďaka čomu získate istotu, že víno vždy podávate v správnej teplote. Vnútorný priestor je osvetlený pomocou LED, čím sú fľaše dobre viditeľné a celá skrinka môže slúžiť ako štýlový doplnok do priestoru.

Menšie typy dávkovačov môžu využiť tiež milovníci vína u seba doma. V prípade, že máte chuť na pohárik vína, ale bojíte sa, že sa zvyšok fľaše skazí, automatický dávkovač vína VinoTek je ideálnym riešením.