Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

CleanMate QQ6Pro robotický vysávač

CleanMate QQ6Pro je robotický vysávač, ktorý podlahy skutočne vysáva a zároveň vytiera. Špeciálny mop z mikrovlákna, ktorý je vlhčený vodou zo zásobníka, odstráni jemne nečistoty z hladkých podláh. Kvalitná Li-ION batéria zaistí dlhú výdrž práce a krátky čas nabíjania. Nový vysoko výkonný sací motor pozbiera z Vašich podláh všetky nečistoty do väčšej vylepšené nádobky s indikáciou jej plnosti. Výstupný HEPA filter zachytí aj jemné čiastočky prachu a alergény. Inovatívny ultrazvukové senzory pomáhajú robotickému vysávaču v navigácii priestorom a zabráni kolíziám s nábytkom. Atestovaná UV dezinfekčná lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje baktérie a vírusy. CleanMate QQ-6Pre využíva šikovný systém detekcie nečistôt a keď mu dôjde energia, príde sa sám nabiť. S užitočným plánovačom upratovania môžete zvoliť deň a čas, kedy bude robot Vaše podlahy upratovať a sonickú múrov vymedzíte upratanú priestor. Adaptívny modul so špeciálnou špirálovitou kefou a dvoma bočnými kefkami prispievajú k dokonalému upratovania všetkých typov podláh a efektívne zozbierajú aj chlpy domácich maznáčikov. Unikátny nárazník s dvoma režimami nastavenia bezdotykový alebo spomalený dotyk.
Výrobca:Cleanmate
Katalógové číslo:CleanMate_QQ6Pro
EAN kód:8594072211669


CleanMate QQ6Pro robotický vysávač

Popis tovaru

CleanMate QQ6Pro robotický vysávač

CleanMate QQ6Pro je robotický vysávač, ktorý podlahy skutočne vysáva. Nový vysoko výkonný sací motor pozbiera všetko, hrubé nečistoty, chlpy domácich maznáčikov, prach, omrvinky a ďalšie.

Patentovaný systém upratovania
Kvalitná Li-ION batéria
Inovatívny ultrazvukové senzory
Nárazník bezdotykový alebo spomalený dotyk
HEPA filter
Väčšie a vylepšená nádobka
Indikácia plnosti nádobky
Plánovač úklidu
Atestovaná UV dezinfekčná lampa
Detekcia nečistôt
Adaptívny modul kefy
Dve bočné kefky
Detekcia schodov
Prehľadný dotykový panel
Automatická nabíjacia základňa
Diaľkové ovládanie
Sonická múr
Zásobník na vodu s mopem z mikrovlákna
Wi-fi pripojenie

Robot, ktorý skutočne vysáva a zároveň vytiera

CleanMate QQ-6Pre je robotický vysávač, ktorý podlahy skutočne vysáva a zároveň vytiera. Nový vysoko výkonný sací motor pozbiera všetko, hrubé nečistoty, chlpy domácich maznáčikov, prach, omrvinky a ďalšie.

Zásobník na vodu s mopem

CleanMate QQ6Pro podlahy jemne vytrie pomocou mopu z mikrovlákna, ktorý je neustále dovlhčován zo zásobníka na vodu. Funkcia vytieranie je vhodná pre všetky typy hladkých podláh (plávajúce, drevená, dlažba, linoleum). Pred vysávaním kobercov jednoducho zásobník s mopom z vysávača odpojíte.

Väčšia a lepšia prachová nádobka

Väčšia nádobka na prach pojme viac nečistôt a je ľahko prístupná. Jednoducho sa vyprázdňuje iba stlačením jedného tlačidla a veľkou výhodou je indikácia plnosti prachovej nádobky. Priestranná a chytro navrhnutá nádobka je vhodná aj pre majiteľov domácich zvierat.

HEPA filter nepustí alergeny ani prach

HEPA filter pomáha zachytiť jemný prach, alergénny roztoče či zvieracie alergény. CleanMate QQ-6Pre je vhodný aj do domácnosti s alergikom. HEPA filter zabraňuje úniku drobných čiastočiek prachu späť do vzduchu.

Inovatívne ultrazvukové senzory

Ultrazvukové senzory sledujú predmety a nábytok pred robotom. Senzory ochráni Váš nábytok a pomáhajú v navigácii robota v priestore. Nárazník robota možno nastaviť a používať v režime bezdotykovom alebo so spomaleným dotykom.

Adaptívny modul sa špirálovitou kefou

Adaptívny modul so špeciálnou špirálovitou kefou a dvoma bočnými kefkami prispievajú k dokonalému upratovania všetkých typov podláh a efektívne zozbierajú aj chlpy domácich maznáčikov. Vďaka svojej výške 8 cm sa vysávač CleanMate dostane pod väčšinu nábytku napríklad postele, skrine a kuchynské linky.

Keď mu dôjde energia, príde sa sám nabiť

Robotický vysávač CleanMate QQ6Pro sa pri vybití batérie alebo po skončení upratovania príde nabiť do nabíjacej základne. Nabíjacia základňa slúži aj pre nabíjanie sonického múru. Nabíjanie robotického vysávača prebieha veľmi rýchlo, len 2,5 hodiny.

Detekcia nečistôt

Robotický vysávač CleanMate QQ6Pro využíva systém detekcie nečistôt. Pokiaľ vysávač príde na viac znečistené miesto podlahy, vysáva ho intenzívnejšie.

Sonická múr

Robotickému vysávaču možno vymedziť uprataný priestor pomocou sonického múru, ktorá vysiela neviditeľný lúč a robot ho neprejde. Sonickú múr využijete na ohraničenie priestoru okolo káblom či krehkých predmetov.

STOP baktériám a alergénom

Robotické vysávače CleanMate používajú špeciálnu UV dezinfekčnú lampu atestovanou Univerzitou Karlovou. UV lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje baktérie a alergény z podláh.

Wifi pripojenie

CleanMate QQ6Pro môžete ľahko ovládať pomocou inteligentného mobilného telefónu a CleanMate aplikácie, ktorá je na stiahnutie zadarmo vo vašom jazyku.

Funkcia plánovania upratovania

Môžete zvoliť deň a čas, kedy chcete, aby CleanMate QQ6Pro začal upratovať. CleanMate ponúka plánovanie upratovania na každý deň v iný čas.

Päťstupňový čistiaci systém

Vysokú kvalitu upratovania robotických vysávačov CleanMate má na starosti veľmi účinný päťstupňový systém čistenia podláh.
Dve rotujúce bočné kefky
Účinná hlavná kefa
Vysoký sací výkon
UV dezinfekčná lampa
Mop z mikrovlákna

Špecifikácia CleanMate QQ-6Pre

Model: CleanMate QQ-6Pro
Farba: čierna
Rozmery: 33 x 8 cm
Váha: 3,7 kg
Adaptér: 20 Vdc 1000 mAh
Batéria: Li-ION 3350 mAh
Dĺžka nabíjania: 2,5 hod.
Výdrž batérie: 90 min.
Hlučnosť: 65 dB
Spotreba: 24 W
Ovládanie: dotykový panel, diaľkové ovládanie
Senzory: infrared a ultrasonic
Filtre: sieťovaný a HEPA filter
Upratovacie módy: Auto, Spiral, Bounce, Along wall, S shape, Polygonal

Obsah balení

1x CleanMate QQ6Pro
1x nabíjacia základňa
1x adaptér
1x diaľkové ovládanie
1x sonická můr
1x náhradný HEPA filetr
1x náhradná bočná kefka
1x batéria Li-ION 3350 mAh
1x zásobník na vodu
2x mop z mikrovlákna
1x čistiaci nástroj

Parametry
Výrobca:Cleanmate
Dostupnosť:podľa výrobcu
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz