Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

CleanMate QQ6SLi robotický vysávač s Li-ION batérií

CleanMate QQ-6SLi je robotický vysávač s Li-Ion batériou, ktorý podlahy skutočne vysáva. Nový vysoko výkonný sací motor pozbiera z Vašich podláh všetky nečistoty do väčšej vylepšené nádobky s indikáciou jej plnosti. Výstupný HEPA filter zachytí aj jemné čiastočky prachu a alergény. Inovatívné ultrazvukové senzory pomáhajú robotickému vysávaču v navigácii priestorom a zabráni kolíziám s nábytkom. Atestovaná UV dezinfekčná lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje baktérie a vírusy. CleanMate QQ-6SLi využíva šikovný systém detekcie nečistôt a keď mu dôjde energia, príde sa sám nabiť. S užitočným plánovačom upratovania môžete zvoliť deň a čas, kedy bude robot Vaše podlahy upratovať a sonickým múrom vymedzíte uprataný priestor.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Cleanmate
Katalógové číslo:CleanMate_QQ6SLi
EAN kód:8594072211157


CleanMate QQ6SLi robotický vysávač s Li-ION batérií

Popis tovaru

CleanMate QQ-6SLi robotický vysávač

CleanMate QQ-6SLi je robotický vysávač s Li-Ion batériou, ktorý podlahy skutočne vysáva. Nový vysoko výkonný sací motor pozbiera všetko, hrubé nečistoty, chlpy domácich maznáčikov, prach, omrvinky a ďalšie.

Patentovaný systém upratovania
Inovatívné ultrazvukové senzory
Nárazník bezdotykový alebo spomalený dotyk
Li-IION batéria
HEPA filter
Väčšia a vylepšená nádobka
Indikácia plnosti nádobky
Plánovač upratovania
Atestovaná UV dezinfekčné lampa
Detekcia nečistôt
Adaptívný modul kefy
Dve bočné kefky
Detekcia schodov
Prehľadný dotykový panel
Automatická nabíjacia základňa
Diaľkové ovládanie
Sonická múr

Väčšia a lepšia prachová nádobka

Väčšia nádobka na prach pojme viac nečistôt a je ľahko prístupná. Jednoducho sa vyprázdňuje iba stlačením jedného tlačidla a veľkou výhodou je indikácia plnosti prachovej nádobky. Priestranná a chytro navrhnutá nádobka je vhodná aj pre majiteľov domácich zvierat.

HEPA filter nepustí alergeny ani prach

HEPA filter pomáha zachytiť jemný prach, alergénny roztoče či zvieracie alergény. CleanMate QQ-6S je vhodný aj do domácnosti s alergikom. HEPA filter zabraňuje úniku drobných čiastočiek prachu späť do vzduchu.

Inovatívné ultrazvukové senzory

Ultrazvukové senzory sledujú predmety a nábytok pred robotom. Senzory ochráni Váš nábytok a pomáhajú v navigácii robota v priestore. Nárazník robota možno nastaviť a používať v režime bezdotykovom alebo so spomaleným dotykom.

Adaptívny modul sa špirálovitou kefou

Adaptívny modul so špeciálnuo špirálovitou kefou a dvoma bočnými kefkami prispievajú k dokonalému upratovania všetkých typov podláh. Vďaka svojej výške 8 cm sa vysávač CleanMate dostane pod väčšinu nábytku napríklad postele, skrine a kuchynské linky.

Keď mu dôjde energia, príde sa sám nabiť

Robotický vysávač CleanMate QQ6SLi sa pri vybití batérie alebo po skončení upratovania príde nabiť do nabíjacej základne. Nabíjacia základňa slúži aj pre nabíjanie sonického múru. Nabíjanie robotického vysávača prebieha veľmi rýchlo, len 2,5 hodiny.

Detekcia nečistôt

Robotický vysávač CleanMate QQ6SLi využíva systém detekcie nečistôt. Pokiaľ vysávač príde na viac znečistené miesto podlahy, vysáva ho intenzívnejšie.

Sonická múr

Robotickému vysávaču možno vymedziť uprataný priestor pomocou sonického múra, ktorý vysiela neviditeľný lúč a robot ho neprejde. Sonickú múr využijete na ohraničenie priestoru okolo káblov či krehkých predmetov.

STOP baktériám a alergénom

Robotické vysávače CleanMate sa vyznačujú špeciálnou UV dezinfekčou lampou atestovanou Univerzitou Karlovou. UV lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje baktérie a alergény z podláh.

Špecifikácie CleanMate QQ-6SLi

Model: CleanMate QQ-6SLi
Barva: čierna
Rozmery: 33 x 8 cm
Váha: 3,7 kg
Adaptér: 20 Vdc 1000 mAh
Batéria: Li-Ion 14,8 V
Dĺžka nabíjania: 2,5 hod.
Výdrž batérie: 80 min.
Hlučnosť: 65 dB
Spotreba: 24 W
Ovládanie: dotykový panel, diaľkové ovládanie
Senzory: infrared a ultrasonic
Filtry: síťovaný a HEPA filter
Upratovacie módy: Auto, Spiral, Bounce, Along wall, S shape, Polygonal

Obsah balení

1x CleanMate QQ6SLi
1x nabíjacia základňa
1x adaptér
1x diaľkové ovládanie
1x sonický múr
1x náhradný HEPA filter
1x náhradná bočná kefka
1x batéria Li-Ion 14.8V
1x čistiaci krúžok

Parametry
Výrobca:Cleanmate
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz