Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

CleanMate RV500 robotický vysávač

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera.
Dostupnosť:SKLADOM
Katalógové číslo:CleanMate_RV500
EAN kód:8594072211843


CleanMate RV500 robotický vysávač

Popis tovaru

CleanMate RV500 robotický vysávač

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania. Vysoko výkonný, tichý BLDC sací motor pozbiera všetky nečistoty z vašich podláh vrátane kobercov. Výstupný HEPA filter zachytí aj jemné čiastočky prachu a alergény. Pomocou plánovača upratovania môžete CleanMate RV500 zvoliť deň a čas, kedy bude robotický vysávač vaše podlahy upratovať. Po dokončení upratovania sám vyhľadá nabíjaciu základňu a začne sa nabíjať.

 • gyroskopická navigácia
 • 3v1 zametanie, vysávanie, mopovanie
 • HEPA filter
 • Zásobník na prach 500 ml
 • Zásobník na vodu 170 ml
 • Režim TURBO pre vysoký sací výkon
 • Výkonný tichý BLDC sací motor
 • 15 infračervených senzorov
 • Plánovač upratovania
 • Dve bočné kefky
 • detekcia schodov
 • Automatická nabíjacia základňa
 • Diaľkové ovládanie s LCD
 • Upratovacie módy AUTO, SPOT, EDGE
 • Li-ion batérie

Robotický vysávač s inteligentnou gyroskopickou navigáciou

CleanMate RV500 je robotický vysávač, ktorý pri upratovaní využíva pokročilú gyroskopickú navigáciu a vstavané inteligentné snímače. Vďaka gyroskopu sa vysávač pohybuje po podlahe systematicky a následne trasu optimalizuje pre čo najlepšie vyčistenie čistenej podlahy.

Jeden praktický zásobník

V robotickém vysavači je umístěn jeden praktický zásobník, který obsahuje 500 ml zásobníku na prach a 170 ml zásobníku na vodu. Žádná výměna zásobníku vše umístěno v jednom. Nádobka na prach pojme mnoho nečistot a velice snadno se vyprazdňuje.

HEPA filtr nepustí alergeny ani prach

HEPA filter pomáha zachytiť jemný prach, alergénny roztoče či zvieracie alergény. CleanMate RV500 je vhodný aj do domácnosti s alergikom. HEPA filter zabraňuje úniku drobných čiastočiek prachu späť do vzduchu.

Spirálovitá kefa

Modul so špeciálnou špirálovitou kefou a dvoma bočnými kefkami prispieva k dokonalému upratovaní všetkých typov podláh a efektívne zozbiera aj chlpy domácich maznáčikov. Vďaka svojej výške 8 cm sa robotický vysávač CleanMate dostane pod väčšinu nábytku napríklad postele, skrine a kuchynské linky.

Upratovanie s mopom

Robotický vysávač CleanMate RV500 navyše umožňuje zotretie podlahy mokrým mopom z mikrovlákna, pre dokonale vyčistenú podlahu, zbavenú mikroprachu a ďalšieho znečistenia. Mop je pri upratovaní neustále dovlhčován z vstavaného zásobníka na vodu.

Vysoký sací výkon 1500PA

Dvojitá konštrukcia lopatiek sacej turbíny zaistí vysoký sací výkon. Pomocou diaľkového ovládania môžete nastaviť vyšší alebo nižší sací výkon. Pri nižšom sacom výkone je robot tichší a spotrebuje menej energie. Vyšší sací výkon je vhodný použiť napríklad pri upratovaní kobercov.

Funkcia plánovania upratovania

Môžete zvoliť deň a čas, kedy chcete, aby CleanMate RV500 začal upratovať. Robotický vysávač CleanMate ponúka plánovanie upratovania na každý deň v iný čas.

Detekcia schodov

IR senzory zabránia pádu vysávača zo schodov alebo iných vyvýšených miest

3v1 zametá, vysáva a zároveň vytiera

1. Účinná hlavná kefa a bočné kefky. Hlavná kefa precízne zozbiera väčšie nečistoty či zvieracie chlpy z podláh. Dve rotujúce bočné kefky perfektne poupratujú miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta.
2. Vysoký sací výkon. Vysoko účinný, tichý BLDC sací motor vysáva jemný prach a nečistoty z podlahy aj nečistoty zachytené na kefách.
3. Mop z mikrovlákna CleanMate RV500 podlahy jemne vytrie pomocou mopu z mikrovlákna, ktorý je neustále dovlhčován zo vstavaného zásobníka na vodu.

Technická specifikácia CleanMate RV500

Model: RV500
Farba: čierna
Rozmery: 34,5 x 8 cm
Váha: 3,5 kg
Adaptér: 20 Vdc 1000 mAh
Batéria: Li-ion 2200 mAh 14,4V
Dĺžka nabíjania: 3,5 hod.
Výdrž batérie: 90 - 120 min.
Hlučnosť: 65 dB
Spotreba: 24 W
Veľkosť nádobky na prach: 500 ml
Veľkosť zásobníku na vodu: 170 ml
Senzory: Gyroskop, 15 x infrared
Filter: HEPA filter

Obsah balenia

1x CleanMate RV500
1x nabíjacia základňa
1x adaptér
1x diaľkové ovládanie
1x mop z mikrovlákna
3x bočná kefka

Parametry
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz