Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Dávkovače mydla a dezinfekčných prostriedkov (138)

Dávkovače tekutého mydla sú funkčný a estetický kúpeľňový doplnok, bez ktorého sa dnes už žiadna domácnosť nezaobíde. Dávkovač mydla od výrobcu NIMCO môžete prichytiť na stenu alebo voľne postaviť na umývadlo či plochu vedľa neho. Pohodlnú obsluhu a ešte vyššiu hygienu vám uľahčí Bezdotykové dávkovače tekutého mydla alebo dezinfekčných prostriedkov od výrobcu Helpmation, ktoré sú skvelým pomocníkom v domácnosti, na pracovisku, v školách, alebo zdravotníckych zariadeniach.

 Viac

V každej kúpeľni je prinajmenšom jedno alebo dve umývadlá, kde by dávkovač mydla určite nemal chýbať. Používanie dávkovača vďaka presnej pumpičke je veľmi jednoduché a príjemné. Plnenie manuálnych dávkovačov mydla NIMCO sa vykonáva z vrchnej časti po odskrutkovaní pumpičky. Ku každému dávkovači je pridružená séria kúpeľňových doplnkov, ktoré si tak môžete poskladať do kúpeľne a vytvoriť z nich skutočnú podívanou.

Bezdotykové ovládanie dávkovačov Helpmation na tekuté mydlo a dezinfekčné prostriedky zaručuje maximálnu hygienu. Nemusíte sa dotýkať žiadneho tlačidla, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača a ten Vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane. Tento systém je maximálne hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií.