Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Pre vaše pohodlné nakupovanie sú všetky kúpeľňové doplnky zoradené do kategórií, v ktorých nájdete napríklad dávkovače na mydlo, poháre a tégliky na čistenie zubov, či na odkladanie kefiek, poličky do kúpeľne, háčiky na uteráky, držiaky a vešiaky na uteráky, WC štetky alebo kúpeľňová madlá. Väčšina doplnkov do kúpeľne je určená pre motnáž na stenu pomocou hmoždiniek, ale máme aj také, čo sa jednoducho prilepí (nájdete ich v kategórii kúpeľňové doplnky vhodné na nalepenie, bez vŕtania). Nechcete kúpeľňové príslušenstvo přivrtat alebo prilepiť? Nevadí, máme aj dostatočný výber samostatne stojacich kúpeľňových doplnkov.

Rôzne materiály, z ktorých sú naše kúpeľňové doplnky vyrobené, vám umožní vybrať si jednoducho to, čo sa vám páči. Predovšetkým je to sklo, keramika, umelé sklo, umelý kameň, kompozitný plast, ale aj drevo. Ďalej potom nerezová oceľ a rôzne nekorodujúce kovové zliatiny (mosadz, meď), všetky opatrené kvalitnou vrstvou chrómu. Novinkou je potom kúpeľňové príslušenstvo NIMCO Lada v retro dizajne s povrchovou úpravou staroměď a staromosadz.

Taktiež môžete prejsť na kúpeľňové doplnky zoradené podľa série a jednuše si vybrať podľa svojho vkusu. Pokročilé filtrovanie podľa výrobcu a série vám vaše hľadanie tiež zjednoduší.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk