Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Doplnky do kúpeľne a kúpeľňové príslušenstvo (898)

Kúpeľňové doplnky prinášajú do našich kúpeľní predovšetkým fukčnosťou, ale aj priestor kúpeľne skrášli a zaplní ho atmosférou zabývanosti, života a pohodlie. V prípade kúpeľňových doplnkov vždy vyberajte kvalitné materiály a vnesiete nimi do kúpeľne vašu osobnosť.

Pri výbere kúpeľňových doplnkov by sme mali dbať na celkovo zladený dojem z interiéru. Ak máme navyše kúpeľňu malú, sú prvky nehodiace sa sem ešte viac bijúci do očí. Do malej kúpeľne volíme doplnky svetlé, väčšia kúpeľňa nám ponúka možnosť použiť aj farebné doplnky. V našej ponuke nájdete to najlepšie na trhu - kvalitné kúpeľňové doplnky českej značky NIMCO s dlhodobou tradíciou a 10-ročnou zárukou.

 Viac

Pre vaše pohodlné nakupovanie sú všetky kúpeľňové doplnky zoradené do kategórií, v ktorých nájdete napríklad dávkovače na mydlo, poháre a tégliky na čistenie zubov, či na odkladanie kefiek, poličky do kúpeľne, háčiky na uteráky, držiaky a vešiaky na uteráky, WC štetky alebo kúpeľňová madlá. Väčšina doplnkov do kúpeľne je určená pre motnáž na stenu pomocou hmoždiniek, ale máme aj také, čo sa jednoducho prilepí (nájdete ich v kategórii kúpeľňové doplnky vhodné na nalepenie, bez vŕtania). Nechcete kúpeľňové príslušenstvo přivrtat alebo prilepiť? Nevadí, máme aj dostatočný výber samostatne stojacich kúpeľňových doplnkov.

Rôzne materiály, z ktorých sú naše kúpeľňové doplnky vyrobené, vám umožní vybrať si jednoducho to, čo sa vám páči. Predovšetkým je to sklo, keramika, umelé sklo, umelý kameň, kompozitný plast, ale aj drevo. Ďalej potom nerezová oceľ a rôzne nekorodujúce kovové zliatiny (mosadz, meď), všetky opatrené kvalitnou vrstvou chrómu. Novinkou je potom kúpeľňové príslušenstvo NIMCO Lada v retro dizajne s povrchovou úpravou staroměď a staromosadz.

Taktiež môžete prejsť na kúpeľňové doplnky zoradené podľa série a jednuše si vybrať podľa svojho vkusu. Pokročilé filtrovanie podľa výrobcu a série vám vaše hľadanie tiež zjednoduší.