Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Ak vyberiete vhodnú batériu, určite ušetríte veľa peňazí za vodu. Najpoužívanejšie drezové batérie sú pákové a termostatické, ktorou sú obľúbené vďaka svojej ľahkej manipulácii. Jedným pohybom zvolíte požadovanú teplotu a prietok vody. Stále viac žiadané sú aj drezové batérie so spŕškou, ktorá sa jednoducho vytiahne a bez problémov dosiahne až pol metra od drezu. Ľahko tak opláchnete veľké riadu. Niektoré batérie počítajú aj s tým, ak máte za kuchynskou linkou okno, batérie sa dá jednoducho sklopiť a nič nebráni jeho otvorení.

Pre Váš pohodlný výber môžete tovar filtrovať podľa výrobcu a následne si zvoliť produktový rad (sérii). Pri každom výrobku je uvedená dostupnosť, ktorá reflektuje skutočný stav zásob.
news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk