Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Ide o závesný drôtený program, teda o najrôznejšie police, závesy, háčiky, priehradky, držiaky, výsuvy a ďalšie výrobky. Všetko sa pomocou úchytov, alebo samostatne predajných háčikov jednoducho zavesí na tyč (konzolu), ktorý ponúka v niekoľkých dĺžkach. Konzoly sú spájať a to dokonca aj do zákruty. Závesným programom môžete veľmi ľahko zaplniť miesta, ktorá by bola inak nevyužitá, napríklad za drezom alebo za varnou doskou. Závesný drôtený program Mivokor nám uľahčuje prácu v kuchyni. Ak budete mať všetko po ruke, bude vám varenie aj práca v kuchyni robiť skutočnú radotst! Sortiment závesného drôteného programu nájdete tu. Madlá, tyče, spojky a príslušentvo sú v samostatnej kategórii.

Novo vám tiež ponúkame ekonomické sety EKONOMIK. Tieto cenovo zvýhodnené sady závesných a odkladacích doplnkov do kuchyne sú zostavené priamo pre vás, aby sme vám ušetrili čas pri výbere komponentov. Výrobky EKONOMIK nemožno kombinovať s ostatnými výrobkami Mivokor.
 
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk