Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Drôtený program do kuchyne (206)

Ak premýšľate, ako najlepšie zorganizovať poriadok v kuchyni, máme pre vás jeden tip. Nepatrí síce zrovna medzi horúce novinky, ale ten, kto ho niekedy pri plánovaní kuchyne použil, na neho nedá dopustiť. Viac

Ide o závesný drôtený program, teda o najrôznejšie police, závesy, háčiky, priehradky, držiaky, výsuvy a ďalšie výrobky. Všetko sa pomocou úchytov, alebo samostatne predajných háčikov jednoducho zavesí na tyč (konzolu), ktorý ponúka v niekoľkých dĺžkach. Konzoly sú spájať a to dokonca aj do zákruty. Závesným programom môžete veľmi ľahko zaplniť miesta, ktorá by bola inak nevyužitá, napríklad za drezom alebo za varnou doskou. Závesný drôtený program Mivokor nám uľahčuje prácu v kuchyni. Ak budete mať všetko po ruke, bude vám varenie aj práca v kuchyni robiť skutočnú radotst! Sortiment závesného drôteného programu nájdete tu. Madlá, tyče, spojky a príslušentvo sú v samostatnej kategórii.

Novo vám tiež ponúkame ekonomické sety EKONOMIK. Tieto cenovo zvýhodnené sady závesných a odkladacích doplnkov do kuchyne sú zostavené priamo pre vás, aby sme vám ušetrili čas pri výbere komponentov. Výrobky EKONOMIK nemožno kombinovať s ostatnými výrobkami Mivokor.