Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Drviče odpadu (125)

Drviče kuchynského odpadu sú sofistikovaným pomocníkom pre domácnosti i gastro prevádzky. Jedná sa o prístroj, ktorý sa napojí na výtokový otvor drezu, kde rozdrví všetok organický odpad, ktorý drezom odtečie. Týmto spôsobom drvič výrazne… Viac

Drviče kuchynského odpadu sú sofistikovaným pomocníkom pre domácnosti i gastro prevádzky. Jedná sa o prístroj, ktorý sa napojí na výtokový otvor drezu, kde rozdrví všetok organický odpad, ktorý drezom odtečie. Týmto spôsobom drvič výrazne znižuje riziko upchatia odpadového potrubia. Zároveň nedochádza k rozpadu organického odpadu v domácnosti. Možno takto predísť výskytu baktérií, plesní a prípadne i hmyzu. V neposlednom rade tento spôsob nakladania s organickými odpadmi ušetrí váš čas.

Používanie kuchynských drvičov je zároveň ekologickejším spôsobom nakladania s organickým odpadom než vhadzovanie do zmesového odpadu. Totiž v prípade, že organický odpad končí na skládkach, tvoria sa z neho tzv. skládkový výluh, ktorý výraznou mierou prispieva ku kontaminácii podzemných vôd. Používanie kuchynských drvičov odpadu je tiež jednou z ciest, ako bojovať proti premnoženiu hlodavcov. Jednoducho, kúsky organického odpadu hlodavce v kanalizácii milujú, zatiaľ čo rozomletý odpad už hlodavce nie sú schopní konzumovať.

Drvič je energeticky nenáročný. V prípade, že ho práve nepoužívate, nespotrebováva žiadnu energiu. Funkčnosť drezu nie je žiadnym spôsobom obmedzená. Drvič funguje ako klasický sifón.