Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Držiaky na toaletný papier (29)

Medzi kúpeľňové doplnky jednoznačne patrí držiak toaletného papiera, bez ktorého sa žiadna toaleta či WC nezaobíde. Držiaky toaletného papiera môžete vyberať z najrôznejších tvarov, materiálov a tiež podľa umiestnenia.

Držiak toaletného papiera je buď na postavenie, teda samostatne stojaci , bez nutnosti vŕtania na stenu (väčšinou v kombinácii s WC kefou) alebo potom pre montáž na stenu, pomocou hmoždiniek alebo lepidla .
 Viac

Lepenie výrobkov sa stáva čoraz obľúbenejšie, a my vám ponúkame všetky výrobky vhodné na prilepenie zoskupené do vlastnej kategórie. Samozrejme nájdete držiaky toaletného papiera na nalepenie a zásobníky na toaletný papier pre prilepenie aj v tejto kategórii. Každý takýto výrobok má v texte možnosť lepenia uvedenú a tiež je označený zrozumiteľným piktogramom.

Držiaky máme s krytom alebo bez krytu, alebo aj takzvané zásobníky, kam sa zmestí niekoľko rolí WC papiera. Určite by ste mali zvoliť taký držiak, ktorý bude korešpondovať s ostatným zariadením kúpeľne. To však u nás nie je problém, výrobky máme prehľadne zoradené do sérií a vy si môžete svoje kúpeľňové doplnky pohodlne vyberať.

Veľkú obľubu má držiak toaletného papiera na postavenie na zem. Jednoducho sa podľa potreby v kúpeľni či na WC premiestňuje a väčšinou obsahuje aj rezervný držiak na toaletný papier.