Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Lepenie výrobkov sa stáva čoraz obľúbenejšie, a my vám ponúkame všetky výrobky vhodné na prilepenie zoskupené do vlastnej kategórie. Samozrejme nájdete držiaky toaletného papiera na nalepenie a zásobníky na toaletný papier pre prilepenie aj v tejto kategórii. Každý takýto výrobok má v texte možnosť lepenia uvedenú a tiež je označený zrozumiteľným piktogramom.

Držiaky máme s krytom alebo bez krytu, alebo aj takzvané zásobníky, kam sa zmestí niekoľko rolí WC papiera. Určite by ste mali zvoliť taký držiak, ktorý bude korešpondovať s ostatným zariadením kúpeľne. To však u nás nie je problém, výrobky máme prehľadne zoradené do sérií a vy si môžete svoje kúpeľňové doplnky pohodlne vyberať.

Veľkú obľubu má držiak toaletného papiera na postavenie na zem. Jednoducho sa podľa potreby v kúpeľni či na WC premiestňuje a väčšinou obsahuje aj rezervný držiak na toaletný papier.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk