Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Držiaky na uteráky sú vôbec tým najdôležitejším prvkom v kúpeľni vôbec. Nie je viac mrzuté, ako keď vyliezate z vane alebo zo sprchy a uterák visí práve na druhom konci kúpeľne. Preto býva držiakov, či vešiakov na uteráky v kúpeľni povícero. Funkcia držiaku či vešiaku býva často prepojená s funkciou sušiaku, kedy roztiahnutý uterák do vašej ďalšej návštevy kúpeľne určite bezchybne uschne. Ak držiak-sušiak navyše umiestnite v blízkosti kúrenia či okná, sušenie to urýchli.

Držiaky na uteráky máme jednoduché s háčikmi, konzolové držiaky pre rozloženie celej šírky jedného alebo viacerých uterákov, kruhové držiaky na uteráky, otočné držiaky, skladacie aj viacnásobné držiaky uterákov.

Veľmi obľúbené sú práve otočné držiaky, ktoré pri nepoužívaní môžete ľahko zložiť k stene. Vo výbere sú aj klasické držiaky uterákov pre jeden uterák. Ten slúži na odkladanie jedného uteráka, ktorý potrebujeme mať stále po ruke. Kruhový držiak uterákov je skôr dizajnová záležitosť. Je ale pravdou, že sa do neho ohromne jednoducho uterák rozhodí a nemusíte riešiť žiadne pútko.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk