Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Držiaky na uteráky, vešiaky, sušiaky (63)

Držiak na uteráky nesmie chýbať v žiadnej kúpeľni, nech je moderná, retro, nová, či stará. Po každom umytí je potrebné si osušiť ruky, takže držiak na uteráky je nevyhnutnou súčasťou úplne každej kúpeľne. Vyberte si držiak na uteráky z našej rozsiahlej ponuky tvarov, designov a rozmerov.

 Viac

Držiaky na uteráky sú vôbec tým najdôležitejším prvkom v kúpeľni vôbec. Nie je viac mrzuté, ako keď vyliezate z vane alebo zo sprchy a uterák visí práve na druhom konci kúpeľne. Preto býva držiakov, či vešiakov na uteráky v kúpeľni povícero. Funkcia držiaku či vešiaku býva často prepojená s funkciou sušiaku, kedy roztiahnutý uterák do vašej ďalšej návštevy kúpeľne určite bezchybne uschne. Ak držiak-sušiak navyše umiestnite v blízkosti kúrenia či okná, sušenie to urýchli.

Držiaky na uteráky máme jednoduché s háčikmi, konzolové držiaky pre rozloženie celej šírky jedného alebo viacerých uterákov, kruhové držiaky na uteráky, otočné držiaky, skladacie aj viacnásobné držiaky uterákov.

Veľmi obľúbené sú práve otočné držiaky, ktoré pri nepoužívaní môžete ľahko zložiť k stene. Vo výbere sú aj klasické držiaky uterákov pre jeden uterák. Ten slúži na odkladanie jedného uteráka, ktorý potrebujeme mať stále po ruke. Kruhový držiak uterákov je skôr dizajnová záležitosť. Je ale pravdou, že sa do neho ohromne jednoducho uterák rozhodí a nemusíte riešiť žiadne pútko.