Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Háčiky, vešiaky (40)

Háčiky do kúpeľne slúžia predovšetkým na zavesenie uterákov, županov či utierok a oddávna patrí k výbave každej kúpeľne, toalety alebo kuchyne. Háčik na odloženie oceníte aj vo sprchovacom kúte , kde si na neho môžete zavesiť rôzne masážne či umývacie kefy alebo ostatné pomôcky, ktoré majú pútko, prípadne poslúži na zavesenie uteráku na nevyhnutne dlhú dobu sprchovania.

Háčiky sa tiež hojne využívajú pre sušenie uterákov, avšak pre dokonalé usušení uterákov radšej použite držiaky či sušiaky na uteráky, odvedú svoju prácu oveľa efektívnejšie.
 Viac

Nebojte sa, že háčiky od nás vám v kúpeľni zreziví, všetky sú totiž vyrobené z nehrdzavejúceho materiálu, ako je mosadz či meď. A samozrejme sú opatrené kvalitnou vrstvou chrómu pre dokonalý lesk.

Háčiky do kúpeľne máme v každej z našich sérií kúpeľňových doplnkov. Najobľúbenejšie sú háčiky zo série UNIX, BORMO a KALYPSO.

Samozrejmosťou a tak trochu tradíciou na našom e-shope, je možnosť lepenie výrobkov priamo na stenu, obklad, či zrkadlo. Väčšinu háčikov je možné okrem klasickej privŕtanie na hmoždinku tiež prilepiť pomocou lepidla, ktoré u nás môžete aj zakúpiť. Možnosť lepenia je u každého výrobku jasne uvedená textovo a tiež jednoduchým piktogramom. Ak chcete všetko vybavenie v kúpeľni nalepiť, pozrite sa do kategórie k tomu priamo určené: Kúpeľňové doplnky vhodné na nalepenie, bez vŕtania.