Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Nebojte sa, že háčiky od nás vám v kúpeľni zreziví, všetky sú totiž vyrobené z nehrdzavejúceho materiálu, ako je mosadz či meď. A samozrejme sú opatrené kvalitnou vrstvou chrómu pre dokonalý lesk.

Háčiky do kúpeľne máme v každej z našich sérií kúpeľňových doplnkov. Najobľúbenejšie sú háčiky zo série UNIX, BORMO a KALYPSO.

Samozrejmosťou a tak trochu tradíciou na našom e-shope, je možnosť lepenie výrobkov priamo na stenu, obklad, či zrkadlo. Väčšinu háčikov je možné okrem klasickej privŕtanie na hmoždinku tiež prilepiť pomocou lepidla, ktoré u nás môžete aj zakúpiť. Možnosť lepenia je u každého výrobku jasne uvedená textovo a tiež jednoduchým piktogramom. Ak chcete všetko vybavenie v kúpeľni nalepiť, pozrite sa do kategórie k tomu priamo určené: Kúpeľňové doplnky vhodné na nalepenie, bez vŕtania.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk