Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

HANSAVIVA hlavová sprcha 200 x 200 mm

Čtyřhraná hlavová sprcha řady Hansaviva 200 x 200 mm včetně sprchového ramínka 350 mm, instalace na stěnu.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Hansa
Katalógové číslo:HAN44260240
Farba:chróm


HANSAVIVA hlavová sprcha 200 x 200 mm

Popis tovaru
Hansaviva hlavová sprcha s celokovovým pouzdrem je velmi plochá, přesto však velmi robustní a elegantní. Může být namontována na strop či stěnu. Hranaté provedení ve dvou velikostech 200 x 200 mm a 250 x 250 mm vám dává na výběr. Dodává se včetně sprchového ramínka 350 mm pro instalaci na stěnu.

HANSAVIVA
Široká nabídka řady HANSAVIVA, navržená s ohledem na pohodlí, obsahuje řadu produktů - od sprchové hadice po kompletní sprchové systémy. Kromě tradiční kvality značky Hansa, špičkového designu a množství funkcí, zaujme u této série především působivý poměr cena vs. výkon, která je opravdu jedinečná a to vše při zachování kvality Hansa. Kromě toho nabízí tady řady také omezovač průtoku, který dokáže snížit spotřebu vody až o 50% při zachování komfortu sprchování!

Základní informace
- hlavová sprcha, mosaz 200 x 200 mm
- sprchové ramínko 350 mm
- technika proti usazeninám
Parametry
Výrobca:Hansa
Farba:chróm
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz