Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Helpmation bezdotykový dávkovač mydla V476 white

Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation V-476 s moderným dizajnom a čistými líniami bude pýchou Vašej kúpeľne alebo kuchyne. Bezdotykové ovládanie zaručuje maximálnu hygienu. Nemusíte sa dotýkať žiadneho tlačidla, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý Vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií. Vynikajúci vlastnosťou je systém "No Drip", mydlo po nadávkovaní neodkvapkáva. S dávkovačom Helpmation bude Váš život čistejší a jednoduchší.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Helpmation
Katalógové číslo:Helpmation_V476W
EAN kód:8594072211058


Helpmation bezdotykový dávkovač mydla V476 white

Popis tovaru

Helpmation bezdotykový dávkovač mydla V476 white

Bezdotykové ovládanie dávkovače mydla zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý Vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane.

100% bezdotykový prevádzku zníži výskyt baktérií
Patentovaný dizajn s čistými líniami od dizajnéra
Vhodný pre tekuté mydlo, saponát (jar), dezinfekčné prostriedky
Funkcia "No Drip" mydlo neodkvapkáva
Hlavný vypínač a batérie chránené proti vlhkosti
Veľký plniaci otvor pre ľahké plnenie mydla
Signalizácia dávkovanie mydla
Rýchle a tiché dávkovanie mydla
Úsporná prevádzka na batérie (nie sú súčasťou balenia)
Objem nádobky 220 ml

Prednosti dávkovače mydla Helpmation

Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation je vybavený funkciou "NO DRIP". Po nadávkovaní mydlo neodkvapkáva zo zásobníka. Dávkovač Helpmation V476 bude pýchou každej kúpeľne či kuchyne. Bol navrhnutý s ohľadom na moderný dizajn, funkčnosť a spoľahlivosť. Krivky dávkovače sú inšpirované prírodou.

Veľký plniaci otvor pre jednoduché doplnenie tekutého mydla. V prednej časti dávkovača je umiestnené priehľadné okienko, ktoré zobrazuje hladinu mydla v zásobníku. Viete presne, či je potrebné mydlo doplniť.

Úsporná prevádzka dávkovače mydla Helpmation

Napájanie elektroniky dávkovače mydla je zaistené pomocou 4 kusov batérií typu LR03 /AAA, ktoré vydržia plniť svoju funkciu až 12 mesiacov, za predpokladu použitia kvalitných alkalických batérií.

Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation je možné používať na tekuté mydlo, saponát (jar), dezinfekciu a tekutá telové mlieka. Jeho používanie zaistí hygienické umývanie rúk v kúpeľni, kuchyni, reštauráciu, nemocnicu, lekárskej ordinácii, kozmetickom salóne, penziónoch či hoteloch.

Ako funguje bezdotykový dávkovač Helpmation

Nemusíte sa dotýkať žiadneho tlačidla, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý Vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane.

Špecifikácia Helpmation V476

Model: V476
Objem: 220 ml
Rozmery: 223 x 81 x 138 mm
Váha: 420 g
Farba: biela
Napájanie batérie: 4 x AAA 1,5 V (nie sú súčasťou balenia)
Odporúčané: štandardné alkalické batérie
Dávka mydla: prednastavená jedna dávka mydla
Možnosť pripevnenie na stenu: nie
Výbava: funkcia "No Drip"

Obsah balenia

Dávkovač mydla
Návod


33Dávkovače mýdla
Parametry
Výrobca:Helpmation
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Inovovaný robotický vysávač QQ6S

Obľúbený robotický vysávač QQ6S od výrobcu Cleanmate je teraz dostupný s modernou Li-Ion batériou. Táto batéria zaručí vysávaču dlhšiu výdrž na jedno nabitie, rýchlejšie nabíjanie a aj dlhšiu celkovú výdrž batérie.

news
Grohe Smartcontrol

GROHE prináša systém SmartControl. Tento inovatívny prvok predstavuje nový spôsob sprchovanie a jeho ovládanie. Jedným ovládačom môžete regulovať teplotu aj množstvo tečúcej vody ...

news
Novinky NIMCO

Nová kozmetická zrkadlá NIMCO s podsvietením a 5ti-násobným zväčšením. Dámy aj páni sa teraz môžu venovať svojej údržbe či líčenie s oveľa väčšou precíznosťou!

news
Osviežujúce sprchovanie

Leto je v plnom prúde, slniečko páli a teplota je niekedy neznesiteľná. Čo robiť v takéto horúčave? Tipy na ochladenie počas dňa vám síce nedáme, ale zato si môžete vychutnať výdatnú a osviežujúcu sprchu, akonáhle sa vrátite z práce domov.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz