Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Helpmation prenosná tlaková umývačka GFS-C1

Prenosná tlaková umývačka Helpmation GFS-C1 je kompaktný a ľahký pomocník vhodný na jemné, ale veľmi účinné umývanie horských bicyklov, motocykla, automobilu, karavanu, lode, záhradného náradia či záhradného nábytku a mnoho ďalšieho. Rýchlo Vám pomôže v boji so špinou, či už ste na záhrade, na sídlisku, na pretekoch alebo v kempe.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Helpmation
Katalógové číslo:Helpmation_GFSC1
EAN kód:8594072211249


Helpmation prenosná tlaková umývačka GFS-C1

Popis tovaru

Helpmation prenosná tlaková umývačka GFS-C1

Prenosná tlaková umývačka Helpmation GFS-C1 je kompaktný a ľahký pomocník vhodný na jemné, ale veľmi účinné umývanie horských bicyklov, motocykla, automobilu, karavanu, lode, záhradného náradia či záhradného nábytku a mnoho ďalšieho. Rýchlo Vám pomôže v boji so špinou, či už ste na záhrade, na sídlisku, na pretekoch alebo v kempe.

Nádrž má objem 17 litrov a môžete ju naplniť studenou alebo horúcou vodou až 60 ° C. Pomocné kolieska a popruh cez rameno uľahčujú manipuláciu a prenášanie. Súčasťou balenia je tlaková pištoľ s reguláciou prúdu vody a zásobníkom na saponát, špeciálne kefu a sprchová hlavica. Prenosná umývačka Helpmation je ľahká, kompaktná a pracuje nezávisle na zdroji elektriny a nepotrebuje hadicu s prívodom vody. Používať ju môžete na batériu alebo zapojenú do zásuvky autozapaľovača. Helpmation ponúka svojim užívateľom úplnú nezávislosť umývanie kedykoľvek a kdekoľvek potrebujú.

Kompaktná a ľahká prenosná umývačka
Zásobník na vodu 17 litrov
Možnosť použiť vodu horúcu až 60 ° C
Flexibilná hadica 6 m
Tlaková pištoľ s reguláciou, kefa, sprchovací nadstavec
Prevádzka na batériu alebo cez zásuvku autozapaľovača
Popruh na rameno pre jednoduché prenášanie
Tlak je bezpečný pre ložiská, tesnenie aj lak

Kompaktná, ľahká a múdra prenosná umývačka

Prenosná tlaková umývačka Helpmation jemne a precízne umyje kolesá na pretekoch alebo na dovolenke, automobil, karavan, loď alebo záhradný nábytok a náradie. Na jednu nádrž umyjete až 3 kolá a dve nádrže stačí na naozaj dôkladné umytie osobného automobilu.

Pri plnom nabití vystačí kapacita batérie na vyprázdnenie štyroch plných zásobníkov vody. Prenosnú umývačku Helpmation môžete používať na batériu, alebo zapojenú do zásuvky autozapaľovača. Jednotlivé nastavenia jednoducho ovládate jedným tlačidlom.

Tlaková pištoľ so zásobníkom na saponát

Na umývanie automobilu či kolesá využijete tlakovú pištoľ, ktorú regulujete tlak vody od 3 do 9 bar. Pre naozaj dôkladné umývanie naplníte malý zásobník saponátom a ľahko ho pripojíte na tlakovú pištoľ.

Špeciálna kefu a sprchový nástavec

Veľmi jemné a zároveň precízne umývanie zaistí špeciálna kefa, ktorý pripojíte na koncovku tlakovej pištole. Vlákna kefy sa dostanú aj do zle prístupných záhybov a vyčistí zaschnutú špinu či blato. Pri použití sprchovej hlavice umývačka veľmi dobre poslúži pre osvieženie ako záhradná sprcha.

Odnímateľný zásobník na vodu

Jednoduchým otočením na podstavci sa zásobník na vodu uvoľní z bajonetového uzáveru, poistná spojovacie klapka sa uzavrie a Vy si môžete dôjsť doliať vodu do zásobníka naozaj kamkoľvek. Veľkou výhodnú je možnosť naplniť zásobník horúcou vodou až 60 ° C. Vďaka horúcej vode špina veľmi rýchlo mizne a nie je potrebné používať žiadne agresívne čistiace prípravky.

Široké využitie na záhradu, na preteky a do kempu

Prenosnú tlakovú umývačku Helpmation využijete na záhrade, na sídlisku, na pretekoch, v kempe i na dovolenke. Ľahký a kompaktný tvar umývačky je stvorený, aby ste ju mali neustále po ruke, napríklad v batožinovom priestore automobilu. Prenosná umývačka Helpmation zaistí veľmi účinné umývanie nielen horských bicyklov, motocykla, automobilu, karavanu, lode, záhradného náradia či záhradného nábytku, ale nájde využitie napríklad aj na dovolenke na veľmi rýchle umytie zablatených topánok.

Špecifikácia Helpmation GFS-C1

Model: Helpmation GFS-C1
Rozmery: 535x230x355 mm
Váha: 7kg
Farba: žltá
Napájanie: adaptér /batérie
Adaptér: DC 12V (súčasťou balenia)
Batéria: Lead-kyslého 12V (vnútri výrobku)
Dĺžka nabíjania: 6 hodín
Spotreba: 60W
Hlučnosť: 45 dB
Dĺžka hadice: 6 m
Dĺžka napájacieho kábla: 3 m
Objem nádrže: 17 litrov
Tlak vody: 3-9 bar

Obsah balenia

1x adaptér AC 100-240V
1x batéria Lead-Acid 12V (vnútri výrobku)
1x vysokotlaková hadica, dĺžka 6 m
1x tlaková pištoľ s nádržkou na saponát
1x kefa
1x sprchovací nadstavec
1x popruh cez rameno
3x náhradného tesnenia
1x návod


38Tlakové myčky
Parametry
Výrobca:Helpmation
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz