Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

HOBOT-188 robotický čistič okien

HOBOT 188 precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov. Vďaka systému Single-side môžete HOBOT 188 používať na rôznych hrúbkach skiel, zrkadlách, zdvojených oknách a sklenených sprchových kútoch. Vstavaná záložná UPS batéria chráni robota proti pádu pri výpadku elektrickej energie. HOBOT 188 je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu podobne ako auto pilot.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Hobot
Katalógové číslo:Hobot_HB188
EAN kód:4716873840051


HOBOT-188 robotický čistič okien

Popis tovaru

HOBOT-188 robotický čistič okien

HOBOT 188 precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov. Vďaka systému Single-side môžete HOBOT 188 používať na rôznych hrúbkach skiel a hladkých povrchoch, ako sú zrkadlá, zdvojené okná, sprchovací kút, obklady a ďalšie. Vstavaná záložná UPS batéria chráni robota proti pádu pri výpadku elektrickej energie. HOBOT 188 je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu podobne ako auto pilot. Robotický čistič okien HOBOT 188 pracuje v režime AUTO alebo ho môžete navigovať manuálne pomocou diaľkového ovládania.

AI-technology 2.0 a GYRO senzor
Na akúkoľvek hrúbku skla
Systém Single-Side-Cleaning
Automatické alebo manuálne čistenie
UPS záložné batérie
Detekcia rámov okien a sklenených povrchov
Veľké utierky z mikrovlákna
Pracuje vo zvislej aj vodorovnej polohe
Čistí aj bezrámové sklenené plochy

HOBOT 188 dokonale vyčistí:

HOBOT 188 dokonale vyčistí:
okná a sklá rôzne hrúbky
sklenené dvere, výlohy
zrkadlá, zrkadlové skrine
sklenené stoly
sprchové kúty, obklady

Revolúcia v čistení okien a skiel

Ľahko umiestnite robotický čistič HOBOT-188 na čistený povrch skla, okná, zrkadlá, výlohy, sklenených dverí vstavané skrine a jednoducho ho zapnete jedným tlačidlom. A Vaše okná budú žiarivo čistá a naleštné bez námahy.

Dokonale čisté okná bez námahy

HOBOT 188 využíva unikátny systém pohybu, pri ktorom traverzuje po povrchu a precízne ho čistí bez zanechania odtlačkov, pretože k pohybu nepoužíva žiadna prídavné kolieska. Patentovaný systém pohybu po povrchu zaisťuje výkonný prisávacie motor a veľké utierky z mikrovlákna, ktoré povrch perfektne čistí a zároveň leští.

AI-Technology 2.0

HOBOT 188 je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu podobne ako auto pilot. nbsp; HOBOT 188 automaticky rozpozná veľkosť čisteného povrchu vo vodorovnej i zvislej polohe a zvládne vyčistiť veľké plochy o šírke až 6 m. Minimálna veľkosť čisteného povrchu je 35 x 35 cm. Bez problémov vyčistí aj bezrámové okná a zrkadlá.

Single-Side-Cleaning - jednoducho všestranný systém

Špeciálny systém Single-Side-Cleaning zaistí čistenie skiel akékoľvek hrúbky a rôzne druhy sklenených povrchov. HOBOT 188 ponúka univerzálne využitie na čistenie nielen okien, ale aj zrkadiel, sklenených výplní dverí, sprchových kútov, obkladov, sklenených stolov a ďalších.

Veľké utierky z mikrovlákna

HOBOT 188 má dve veľké čistiace utierky z mikrovlákna, ktoré sa pevne a ľahko pohybujú po čistenom povrchu bez zanechania odtlačkov. Veľké utierky účinne zachytávajú prach a ďalšie nečistoty a vyčistí povrch aj tesne pozdĺž hrán.

HOBOT 188 je maximálne bezpečný

Robotický čistič okien HOBOT 188 je vybavený záložnou UPS batériou, ktorú využije v prípade náhleho výpadku elektrického prúdu. Ďalšími bezpečnostnými prvkami je niekoľko senzorov, ktoré neustále vyhodnocujú situáciu a bezpečnostné lano.

Originalita a výnimočnosť robota

Dokonale premyslený robotický čistič okien HOBOT 188 sa ako jediný v priebehu čistenia dotýka skleneného povrchu iba veľkými utierkami z mikrovlákna.

Ekologický a šetrný

Robotický čistič HOBOT 188 využíva špeciálne utierky z mikrovlákna, ktoré ľahko vyperiete a znova použijete pre čistenie. Tým šetrí Vašu peňaženku aj prírodu.

Získané ocenenie zlatá medaila Iena, Nemecko

Získané ocenenie v Nemecku preukazuje vysokú kvalitu a výnimočnosť produktu v odbore robotiky.

Technická špecifikácia Hobot 188

Model: HOBOT 188
Farba: biela
Rozmery: 300 x 150 x 120 mm
Váha: 930 g
Napájanie: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Spotreba: 80 W
Dĺžka DC kábla: 4 m
Dĺžka bezpečnostného lana: 5 m
Hlučnosť: 67 dB
Záložnej batérie UPS: 4x Li-PO, 3.7 V
Rýchlosť čistenia: 1 m2 /4 min (každé miesto čistí 2x)
Maximálna veľkosť čisteného povrchu: výška 6 m, šírka 5 m
Minimálna veľkosť čisteného povrchu: 35 x 35 cm

Obsah balenia

1x robotický čistič HOBOT 188
1x diaľkové ovládanie
12x náhradné utierka z mikrovlákna
2x náhradné čistiace krúžok
1x bezpečnostné lano
1x adaptér s napájacím káblom
1 x DC predlžovací kábel (4m)
1x návod


19Robotické čističe oken
Parametry
Výrobca:Hobot
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz