Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

HOBOT-188 robotický čistič okien

HOBOT 188 precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov. Vďaka systému Single-side môžete HOBOT 188 používať na rôznych hrúbkach skiel, zrkadlách, zdvojených oknách a sklenených sprchových kútoch. Vstavaná záložná UPS batéria chráni robota proti pádu pri výpadku elektrickej energie. HOBOT 188 je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu podobne ako auto pilot.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Hobot
Katalógové číslo:Hobot_HB188
EAN kód:4716873840051


HOBOT-188 robotický čistič okien

Popis tovaru

HOBOT-188 robotický čistič okien

HOBOT 188 precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov. Vďaka systému Single-side môžete HOBOT 188 používať na rôznych hrúbkach skiel a hladkých povrchoch, ako sú zrkadlá, zdvojené okná, sprchovací kút, obklady a ďalšie. Vstavaná záložná UPS batéria chráni robota proti pádu pri výpadku elektrickej energie. HOBOT 188 je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu podobne ako auto pilot. Robotický čistič okien HOBOT 188 pracuje v režime AUTO alebo ho môžete navigovať manuálne pomocou diaľkového ovládania.

AI-technology 2.0 a GYRO senzor
Na akúkoľvek hrúbku skla
Systém Single-Side-Cleaning
Automatické alebo manuálne čistenie
UPS záložné batérie
Detekcia rámov okien a sklenených povrchov
Veľké utierky z mikrovlákna
Pracuje vo zvislej aj vodorovnej polohe
Čistí aj bezrámové sklenené plochy

HOBOT 188 dokonale vyčistí:

HOBOT 188 dokonale vyčistí:
okná a sklá rôzne hrúbky
sklenené dvere, výlohy
zrkadlá, zrkadlové skrine
sklenené stoly
sprchové kúty, obklady

Revolúcia v čistení okien a skiel

Ľahko umiestnite robotický čistič HOBOT-188 na čistený povrch skla, okná, zrkadlá, výlohy, sklenených dverí vstavané skrine a jednoducho ho zapnete jedným tlačidlom. A Vaše okná budú žiarivo čistá a naleštné bez námahy.

Dokonale čisté okná bez námahy

HOBOT 188 využíva unikátny systém pohybu, pri ktorom traverzuje po povrchu a precízne ho čistí bez zanechania odtlačkov, pretože k pohybu nepoužíva žiadna prídavné kolieska. Patentovaný systém pohybu po povrchu zaisťuje výkonný prisávacie motor a veľké utierky z mikrovlákna, ktoré povrch perfektne čistí a zároveň leští.

AI-Technology 2.0

HOBOT 188 je vybavený GYRO senzorom a navigačným systémom s AI-Techonology 2.0, ktoré kontrolujú pohyb robota po čistenom povrchu podobne ako auto pilot. nbsp; HOBOT 188 automaticky rozpozná veľkosť čisteného povrchu vo vodorovnej i zvislej polohe a zvládne vyčistiť veľké plochy o šírke až 6 m. Minimálna veľkosť čisteného povrchu je 35 x 35 cm. Bez problémov vyčistí aj bezrámové okná a zrkadlá.

Single-Side-Cleaning - jednoducho všestranný systém

Špeciálny systém Single-Side-Cleaning zaistí čistenie skiel akékoľvek hrúbky a rôzne druhy sklenených povrchov. HOBOT 188 ponúka univerzálne využitie na čistenie nielen okien, ale aj zrkadiel, sklenených výplní dverí, sprchových kútov, obkladov, sklenených stolov a ďalších.

Veľké utierky z mikrovlákna

HOBOT 188 má dve veľké čistiace utierky z mikrovlákna, ktoré sa pevne a ľahko pohybujú po čistenom povrchu bez zanechania odtlačkov. Veľké utierky účinne zachytávajú prach a ďalšie nečistoty a vyčistí povrch aj tesne pozdĺž hrán.

HOBOT 188 je maximálne bezpečný

Robotický čistič okien HOBOT 188 je vybavený záložnou UPS batériou, ktorú využije v prípade náhleho výpadku elektrického prúdu. Ďalšími bezpečnostnými prvkami je niekoľko senzorov, ktoré neustále vyhodnocujú situáciu a bezpečnostné lano.

Originalita a výnimočnosť robota

Dokonale premyslený robotický čistič okien HOBOT 188 sa ako jediný v priebehu čistenia dotýka skleneného povrchu iba veľkými utierkami z mikrovlákna.

Ekologický a šetrný

Robotický čistič HOBOT 188 využíva špeciálne utierky z mikrovlákna, ktoré ľahko vyperiete a znova použijete pre čistenie. Tým šetrí Vašu peňaženku aj prírodu.

Získané ocenenie zlatá medaila Iena, Nemecko

Získané ocenenie v Nemecku preukazuje vysokú kvalitu a výnimočnosť produktu v odbore robotiky.

Technická špecifikácia Hobot 188

Model: HOBOT 188
Farba: biela
Rozmery: 300 x 150 x 120 mm
Váha: 930 g
Napájanie: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz
Spotreba: 80 W
Dĺžka DC kábla: 4 m
Dĺžka bezpečnostného lana: 5 m
Hlučnosť: 67 dB
Záložnej batérie UPS: 4x Li-PO, 3.7 V
Rýchlosť čistenia: 1 m2 /4 min (každé miesto čistí 2x)
Maximálna veľkosť čisteného povrchu: výška 6 m, šírka 5 m
Minimálna veľkosť čisteného povrchu: 35 x 35 cm

Obsah balenia

1x robotický čistič HOBOT 188
1x diaľkové ovládanie
12x náhradné utierka z mikrovlákna
2x náhradné čistiace krúžok
1x bezpečnostné lano
1x adaptér s napájacím káblom
1 x DC predlžovací kábel (4m)
1x návod


19Robotické čističe oken
Parametry
Výrobca:Hobot
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz