Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Bezdotykové odpadkové koše Helpmation ponúkajú najefektívnejší spôsob, ako znížiť výskyt baktérií doma alebo v kancelárii. Odpadkové koše Helpmation sú vyrobené z kvalitných materiálov za použitia najmodernejších technológií. Koše Helpmation využívajú infračervené senzory, vďaka ktorým sa veko otvára bezdotykovo. Jedná sa o high-tech produkt najvyššej kvality.

Bezdotykové dávkovače mydla sú funkčné a estetický kúpeľňový doplnok do kúpeľne. Bezdotykové dávkovače tekutého mydla Helpmation je skvelým pomocníkom v domácnosti, na pracovisku, v zdravotníckych zariadeniach.

Automatický dávkovač pasty a sterilizátor zubných kefiek Helpmation je praktickým doplnkom, ktorý Vám uľahčí a uľahčí každodennú hygienu vo Vašej kúpeľni. Na dávkovanie zubnej pasty Vám stačí len vložiť a zatlačiť zubnú kefku do dávkovacieho systému, ktorý vymačkne požadovanú dávku pasty. UV sterilizátor spoľahlivo zbaví Vaše kefky baktérií a vírusov a zároveň slúži ako držiak 4 kefiek.

Bezdotykové ovládanie Helpmation zaručuje maximálnu hygienu. Nemusíte sa dotýkať žiadneho tlačidla, ktoré je plné baktérií. Jednoducho priložíte ruku k senzoru, a už sa všetko deje automaticky. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk