Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Hotelový program, hygienické doplnky (41)

Asi pre každého znamená kúpeľňa miesto čistoty, odpočinku a relaxácie. Obzvlášť to platí v ubytovacích zariadeniach ako sú hotely, a v miestach s vysokým výskytom ľudí, napríklad v obchodných centrách alebo reštauráciách. Hygiena je tu na prvom mieste, preto sa sem obzvlášť hodí automatické dávkovače mydla, zásobníky na uteráky, a automatické odpadkové koše. Hotelové zariadenie nie je ale vhodné len do hotelov, zaobstarať si ho môžete i domov. Súčasťou každej modernej kúpeľne dnes už tiež koše na odpad vzniknutý v kúpeľni, dávkovače mydla a tekutých prostriedkov a zásobníky toaletných papierov, uterákov a obrúskov. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si ten správny doplnok do vašej kúpeľne! Viac

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation ponúkajú najefektívnejší spôsob, ako znížiť výskyt baktérií doma alebo v kancelárii. Odpadkové koše Helpmation sú vyrobené z kvalitných materiálov za použitia najmodernejších technológií. Koše Helpmation využívajú infračervené senzory, vďaka ktorým sa veko otvára bezdotykovo. Jedná sa o high-tech produkt najvyššej kvality.

Bezdotykové dávkovače mydla sú funkčné a estetický kúpeľňový doplnok do kúpeľne. Bezdotykové dávkovače tekutého mydla Helpmation je skvelým pomocníkom v domácnosti, na pracovisku, v zdravotníckych zariadeniach.

Automatický dávkovač pasty a sterilizátor zubných kefiek Helpmation je praktickým doplnkom, ktorý Vám uľahčí a uľahčí každodennú hygienu vo Vašej kúpeľni. Na dávkovanie zubnej pasty Vám stačí len vložiť a zatlačiť zubnú kefku do dávkovacieho systému, ktorý vymačkne požadovanú dávku pasty. UV sterilizátor spoľahlivo zbaví Vaše kefky baktérií a vírusov a zároveň slúži ako držiak 4 kefiek.

Bezdotykové ovládanie Helpmation zaručuje maximálnu hygienu. Nemusíte sa dotýkať žiadneho tlačidla, ktoré je plné baktérií. Jednoducho priložíte ruku k senzoru, a už sa všetko deje automaticky. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií.