Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Infražiariče od výrobcu Knoch Infrarot Technik

Princíp ohrevu povrchu osôb a predmetov sa využíva na mnohých miestach, pretože je efektívnejší a úspornejší ako konvenčné vykurovanie. Elektrické infražiariče ComfortSun sa skvele hodí pre vykurovanie menej využívaných miestností, do kúpeľní, na chaty a chalupy. Mimo tepla tiež vydávajú svetlo a je možné ich využiť zároveň aj na osvetľovanie.

Infražiariče svoj prínos nezaprú ani v iných oblastiach ako je bývanie. Používajú sa v zdravotníctve, v ordináciách, čakárňach, ale aj pri chove zvierat. Prenosné infražiariče sú neoceniteľní pomocníci napríklad pri záchranných akciách. Dokonca aj veľké priemyselné objekty možno efektívne vykurovať infražiaričmi. Ak je vonku chladné počasie, oceníte infražiariče na terase, balkóne, či v zimnej záhrade.

Elektrické infražiariče ComfortSun ponúkame s rôznymi výkonmi, ktoré zodpovedajú veľkosti požadovanej zahrievané plochy. Infražiariče sú chránené proti vlhkosti odolným alumíniovým krytom. Pre svoju nízku hmotnosť je ich montáž veľmi jednoduchá. V mieste inštalácie je potrebná len zásuvka na 220V a teplo je v priebehu niekoľkých minút.

Ponúkame niekoľkých typov ovládanie: na zapojenie do elektické zásuvky, s kolískovým alebo ťahovým vypínačom, alebo s časovačom či diaľkovým ovládaním. Infražiariče ComfortSun sú dostupné v troch farebných variantoch, takže nie je problém zladiť váš nový infražiarič s vaším interiérom a urobiť si doma tepelnú pohodu.

Výhody elektrických infražiaričov ComfortSun:
  • Ohrieva len osoby a predmety, nie vzduch.
  • Na využiteľné teplo je transformovaných 90% elektrickej energie
  • Bezhlučná a čistá prevádzka bez vírenia prachu
  • Okamžité teplo, ihneď pracuje na plný výkon
  • Minimálne nároky na údržbu a prevádzku, vysoká životnosť
  • Bezpečné pre ľudí, zvieratá a životné prostredie
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk