Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Infražiariče pre dom a záhradu (107)

Planéta Zem, voda, vzduch, slnko. Základné predpoklady pre život. Slnečné lúče nás zahrievajú a dodávajú potrebné vitamíny. V zimnom období je však slnka nedostatok. Naše infražiariče vám síce nedodajú vitamíny, ale o to viac vás zahrejú. Infražiariče oproti konvenčným výrbníkům tepla neohrievajú vzduch, ale povrchy predmetov. Vďaka tomu je vykurovanie infražiaričmi úspornejšie a efekt zahriatie je takmer okamžitý. Viac

Infražiariče od výrobcu Knoch Infrarot Technik

Princíp ohrevu povrchu osôb a predmetov sa využíva na mnohých miestach, pretože je efektívnejší a úspornejší ako konvenčné vykurovanie. Elektrické infražiariče ComfortSun sa skvele hodí pre vykurovanie menej využívaných miestností, do kúpeľní, na chaty a chalupy. Mimo tepla tiež vydávajú svetlo a je možné ich využiť zároveň aj na osvetľovanie.

Infražiariče svoj prínos nezaprú ani v iných oblastiach ako je bývanie. Používajú sa v zdravotníctve, v ordináciách, čakárňach, ale aj pri chove zvierat. Prenosné infražiariče sú neoceniteľní pomocníci napríklad pri záchranných akciách. Dokonca aj veľké priemyselné objekty možno efektívne vykurovať infražiaričmi. Ak je vonku chladné počasie, oceníte infražiariče na terase, balkóne, či v zimnej záhrade.

Elektrické infražiariče ComfortSun ponúkame s rôznymi výkonmi, ktoré zodpovedajú veľkosti požadovanej zahrievané plochy. Infražiariče sú chránené proti vlhkosti odolným alumíniovým krytom. Pre svoju nízku hmotnosť je ich montáž veľmi jednoduchá. V mieste inštalácie je potrebná len zásuvka na 220V a teplo je v priebehu niekoľkých minút.

Ponúkame niekoľkých typov ovládanie: na zapojenie do elektické zásuvky, s kolískovým alebo ťahovým vypínačom, alebo s časovačom či diaľkovým ovládaním. Infražiariče ComfortSun sú dostupné v troch farebných variantoch, takže nie je problém zladiť váš nový infražiarič s vaším interiérom a urobiť si doma tepelnú pohodu.

Výhody elektrických infražiaričov ComfortSun:
  • Ohrieva len osoby a predmety, nie vzduch.
  • Na využiteľné teplo je transformovaných 90% elektrickej energie
  • Bezhlučná a čistá prevádzka bez vírenia prachu
  • Okamžité teplo, ihneď pracuje na plný výkon
  • Minimálne nároky na údržbu a prevádzku, vysoká životnosť
  • Bezpečné pre ľudí, zvieratá a životné prostredie