Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Kúpeľňové doplnky Nimco Keira (19)

Moderná kúpeľňa je mixom spoločných aj súkromných zón. Je flexibilná a odolná tak, aby v obmedzenom čase, na obmedzenom priestoru, umožňovala naplniť rôzne predstavy každého člena domácnosti. Viac

Nimco Keira je spojením súčasné technológie a kreativity. Ako celok tvorí mozaiku moderných trendov, je ostrá a dôstojná, technická a bez kompromisov. Kovové prvky majú povrch chrómovaný s vysokým leskom, sklenené časti ako sú poháriky, dávkovače mydla a poličky sú z matovaného skla. Poličky sú tiež vo variante z extra číreho matovaného skla a z materiálu PLEXIGLAS.

Nimco Plexiglas, koupelnové doplňky
Poličky označené ako IXI sú vyrobené zo špeciálneho mliečneho plexiskla s matným povrchom. Frézovaním je možné docieliť štýlové otvory, ktoré nielen pôsobia zaujímavo a moderne, ale tiež spĺňajú podobnú funkciu ako drôtený program. Je bezpečnejšie ako sklo. Jeho rozbitie či už nechceným nárazom nie je tak ľahké.

Extra čiré matové sklo Extraclear
Extra číre matované sklo. Oproti bežnému sklu, zvyčajne zelene zabarvenému, je úplne číre, teda bezfarebné. Jeho absolútnu belosť zvýrazňuje úprava obojstranného matovanie. Pôsobí zamatovo a čisto. Hrúbka 8mm.