Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Veľkú obľubu majú kúpeľňové doplnky sérií NIMCO Simona a NIMCO Kalypso, ktoré patria k tým lacnejším, ale kvalita je stále maximálna.

Minisérie príslušenstva do kúpeľne NIMCO Eli a NIMCO Atri hýri farbami, sú veselé a hodí sa do mladých rodín. Minimalistické doplnky na umývadlo a k WC NIMCO Ava sú jednoducho krásne! Čierna a biela ako jednoduchý valec, to je séria voľne stojacich doplnkov NIMCO Lio. Ďalšie kúpeľňové príslušenstvo na postavenie nájdete v rade NIMCO Kora, ktorá vás ohromí svojím prírodným vzhľadom (umelý kameň a bambus).

Sérií kúpeľňových doplnkov a príslušenstva máme oveľa viac, stačí sa porozhliadnuť ...

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk