Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Veľkú obľubu majú kúpeľňové doplnky sérií NIMCO Simona a NIMCO Kalypso, ktoré patria k tým lacnejším, ale kvalita je stále maximálna.

Minisérie príslušenstva do kúpeľne NIMCO Eli a NIMCO Atri hýri farbami, sú veselé a hodí sa do mladých rodín. Minimalistické doplnky na umývadlo a k WC NIMCO Ava sú jednoducho krásne! Čierna a biela ako jednoduchý valec, to je séria voľne stojacich doplnkov NIMCO Lio. Ďalšie kúpeľňové príslušenstvo na postavenie nájdete v rade NIMCO Kora, ktorá vás ohromí svojím prírodným vzhľadom (umelý kameň a bambus).

Sérií kúpeľňových doplnkov a príslušenstva máme oveľa viac, stačí sa porozhliadnuť ...

news
Výpredaj skladu

Likvidujeme skladové zásoby! Máte poslednú možnosť zakúpiť originálne farebné kúpeľňové doplnky za skvelú cenu.

news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk