Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Kúpeľňové podsvietené Nimco LED zrkadlo 600x800 mm zaoblené

NIMCO podsvietená zrkadlá sú zrkadlá podsvietené výkonným diódovým pásikom vyznačujúci sa malou spotrebou energie.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Nimco
Katalógové číslo:ZP 5001
Šírka:600 mm
Výška:800 mm
Hĺbka:50 mm


Kúpeľňové podsvietené Nimco LED zrkadlo 600x800 mm zaoblené

Popis tovaru
Kúpeľňové podsvietené LED zrkadlo 600x800 mm. Konštrukcia z hliníkového rámu 45mm. Sklo zrkadla hrúbka 5mm. Možnosť uchytenia zrkadla v horizontálnej a vertikálnej polohe. Pripojenie 220-240V. Ochrana IP 44. Svietidlo nie je vybavené žiadnym ovládacím prvkom, zapínanie je vykonané pomocou domových bytových spínačov domáceho osvetlenia. Variant S je vybavená pohybovým snímačom pre spínanie napätia.

podrobné informácie
NIMCO podsvietená zrkadlá sú zrkadlá podsvietené výkonným diódovým pásikom vyznačujúci sa malou spotrebou energie s jasnou svietivosťou. Životnosť Led diód je až 50.000 hodín. Zrkadlo sa skladá z hliníkového rámu tvoreného profily s rozmermi 40 x 50 mm. Zrkadlovina môže mať rôzne rozmery a tvary o veľkostiach 400 - 1500 mm a hrúbku 4 - 6 mm. Tá sa potom lepia na hliníkový rám. Zo zadnej strany zrkadla je prístup cez železný lakovaný plech s nerezovými skrutkami k zdroju napájania pre pásky LED osvetlenie. Variant S je vybavená pohybovým senzorom so spínačom. Varianty výrobku tvorené sú iba zmenou rozmerov a tvarov zrkadloviny, elektrické zapojenie sa nemení. El. inštaláciu musí prevádzať kvalifikovaná osoba.
Parametry
Výrobca:Nimco
Šírka: 600 mm
Výška: 800 mm
Hĺbka: 50 mm
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
 news
Výhodné sety doplnkov

Vedeli ste, že veľa našich kúpeľňových doplnkov sa dá zaobstarať ako cenovo zvýhodnený set? Nemusíte si už robiť starosti so zariaďovaním kúpeľne a vyberaním toho správneho príslušenstva na umývadlo či k WC.

news
NOVINKA - Nimco Lio

Dizajnéri firmy NIMCO poňali spracovanie veľmi minimalisticky a aj napriek tomu, alebo skôr práve preto, je výsledok vynikajúci.

news
Zabudovaný dávkovač pre každého

Ať už robíte rekonštrukciu kúpeľne či kuchyne, alebo si len chcete trochu uľahčiť prácu pri umývaní rúk či riadu, máme práve pre vás tip na ten správny zlepšovák. Kúpte si zabudovateľný dávkovač na tekuté mydlo, či prostriedok na umývanie riadu!

news
NOVINKA - Nimco Kora

Na tohtoročné Vianoce vám nadeľujeme čerstvú NOVINKU, voľne stojace kúpeľňové doplnky Nimco Kora. Jedinečný vzhľad, prevedenie aj materiál vašu kúpeľňu pozdvihne na vyššiu úroveň

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz