Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Kúpeľňové podsvietené Nimco LED zrkadlo 600x800 mm zaoblené

NIMCO podsvietená zrkadlá sú zrkadlá podsvietené výkonným diódovým pásikom vyznačujúci sa malou spotrebou energie.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Nimco
Katalógové číslo:ZP 5001
EAN kód:8595187106949
Šírka:600 mm
Výška:800 mm
Hĺbka:50 mm


Kúpeľňové podsvietené Nimco LED zrkadlo 600x800 mm zaoblené

Popis tovaru
Kúpeľňové podsvietené LED zrkadlo 600x800 mm. Konštrukcia z hliníkového rámu 45mm. Sklo zrkadla hrúbka 5mm. Možnosť uchytenia zrkadla v horizontálnej a vertikálnej polohe. Pripojenie 220-240V. Ochrana IP 44. Svietidlo nie je vybavené žiadnym ovládacím prvkom, zapínanie je vykonané pomocou domových bytových spínačov domáceho osvetlenia. Variant S je vybavená pohybovým snímačom pre spínanie napätia.

podrobné informácie
NIMCO podsvietená zrkadlá sú zrkadlá podsvietené výkonným diódovým pásikom vyznačujúci sa malou spotrebou energie s jasnou svietivosťou. Životnosť Led diód je až 50.000 hodín. Zrkadlo sa skladá z hliníkového rámu tvoreného profily s rozmermi 40 x 50 mm. Zrkadlovina môže mať rôzne rozmery a tvary o veľkostiach 400 - 1500 mm a hrúbku 4 - 6 mm. Tá sa potom lepia na hliníkový rám. Zo zadnej strany zrkadla je prístup cez železný lakovaný plech s nerezovými skrutkami k zdroju napájania pre pásky LED osvetlenie. Variant S je vybavená pohybovým senzorom so spínačom. Varianty výrobku tvorené sú iba zmenou rozmerov a tvarov zrkadloviny, elektrické zapojenie sa nemení. El. inštaláciu musí prevádzať kvalifikovaná osoba.
Parametry
Výrobca:Nimco
Šírka: 600 mm
Výška: 800 mm
Hĺbka: 50 mm
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz