Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Kúpeľňový drôtený program Nimco (1)

Ranné a večerné starostlivosti o telo venujeme čoraz viac pozornosti. Už sme si zvykli, že pre deti sa hodí iný šampón ako pre dospelých, alebo že na tvár patrí iný krém ráno a iný večer. V kúpeľni tak začína pribúdať najrôznejších fľaštičiek, krabičiek a túb. Lenže kam s tým všetkým? Odpoveď je jednoduchá. Aj na malej ploche dokáže pribudnúť priestoru vďaka nápaditým výrobkom z drôteného programu firmy NIMCO.
 Viac

Drôtený program zahŕňa predovšetkým poličky a odkladacie plochy, ktoré sa dajú pripevniť na stenu či obkladačky pomocou skrutiek a hmoždiniek. Niektoré naše drôtené poličky a police možno tiež jednoducho zavesiť napríklad na sklo v sprchovom kúte. Drôtené poličky máme v prevedení obdĺžnikové, rohové, plytké, hlboké, jednoposchodové alebo dvojposchodové, či police s háčikmi na sprchovacie príslušenstvo, alebo na uteráky. Všetok drôtený program do kúpeľne je z nekorodujúceho materiálu a je opatrený kvalitnou vrstvou chrómu pre dlhodobý úžitok.

Ak sa vám nepáči závesné drôtené poličky a zároveň nechcete vŕtať do obkladačiek, pozrite sa na výrobky NIMCO IXI, ktoré sú z umelého skla, sú tým pádom veľmi ľahké, ale zároveň pevné a to je hlavné, dajú sa jednoducho prilepiť!