Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.


Drôtený program zahŕňa predovšetkým poličky a odkladacie plochy, ktoré sa dajú pripevniť na stenu či obkladačky pomocou skrutiek a hmoždiniek. Niektoré naše drôtené poličky a police možno tiež jednoducho zavesiť napríklad na sklo v sprchovom kúte. Drôtené poličky máme v prevedení obdĺžnikové, rohové, plytké, hlboké, jednoposchodové alebo dvojposchodové, či police s háčikmi na sprchovacie príslušenstvo, alebo na uteráky. Všetok drôtený program do kúpeľne je z nekorodujúceho materiálu a je opatrený kvalitnou vrstvou chrómu pre dlhodobý úžitok.

Ak sa vám nepáči závesné drôtené poličky a zároveň nechcete vŕtať do obkladačiek, pozrite sa na výrobky NIMCO IXI, ktoré sú z umelého skla, sú tým pádom veľmi ľahké, ale zároveň pevné a to je hlavné, dajú sa jednoducho prilepiť!
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk