Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Legea-668 čistiaci prípravok 250 ml

Čistící přípravek pro HOBOT LEGEE
Dostupnosť:SKLADOM (85 )
Výrobca:Hobot
Katalógové číslo:Hobot_LG66820
EAN kód:4716873849122


Legea-668 čistiaci prípravok 250 ml

Popis tovaru

Čistící přípravek pro robotický mop HOBOT LEGEE

Originální čistící prostředek na podlahy HOBOT LEGEE. Koncentrát se ředí 1:50. Prodlužuje životnost trysek. Dávkování: Naplňte plastovou plnící láhev 250 ml čisté vody a dolijte 5 ml čistícího přípravku. Promíchejte. Takto naředěný přípravek používejte do HOBOT LEGEE.

Objem: 220 ml

Parametry
Výrobca:Hobot
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz