Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Moneual ME770 Red hybridný robotický vysávač

Prvý hybridný robotický vysávač a robotický umývač podláh v jednom s H2O zásobníkom na vodu a kamerovým navigačným systémom.
Dostupnosť:podľa výrobcu
Výrobca:Moneual
Katalógové číslo:Moneual_ME770RED
EAN kód:8809141318096


Moneual ME770 Red hybridný robotický vysávač

Popis tovaru

Moneual ME770 Red hybridný robotický vysávač

Robotický vysávač a umývač podláh Moneual ME770 Red s kamerovým navigačným systémom rýchlo a precízne vysáva a zároveň vytiera podlahy. Moneual ME770 Red uprace precízne podlahu v režime Deep Cleaning alebo môžete využiť dvojitý upratovanie Double Deep Cleaning pre hĺbkový upratovanie podláh. nbsp; V priebehu vytieranie je veľký mop z mikrovlákna neustále jemne vlhčené pomocou knôtov čistou vodou z H2O zásobníka na vodu.

Čo je hybridný robotický vysávač?

Moneual ako prvý prináša hybridný robotický vysávač, ktorý kombinuje klasický robotický vysávač a robotický Trecí so zásobníkom na vodu. Tým ušetríte miesto a peniaze, nie je treba dvoch prístrojov.

Smart Vision Mapping

Robotický vysávač Moneual ME770 Red využíva inteligentnú technológiu mapovanie Smart Vision Mapping. K navigácii využíva horné kameru, ktorá sníma tvar miestnosti a vytvára mapu uprataného priestoru. Robot vie, kde už upratal a kde treba ešte upratať.

Deep Cleaning

Moneul ME770 Red v režime Deep Cleaning upratuje podlahu najprv horizontálne, a potom vertikálne a zabezpečí upratovanie celej podlahovej plochy.

Double Deep Cleaning

Moneual ME770 Red v režime Double Deep Cleaning upratuje podlahu dvakrát horizontálne, a potom dvakrát vertikálne a zaistí dvojitý hĺbkový upratovanie podláh.

Position Recognition System

Pri vybití batérie v priebehu vysávania sa Moneual ME770 Red príde nabiť a po plnom nabití batérie sa vráti do miesta, kde bolo upratovanie prerušený a pokračuje v upratovaní.

Vyspelá technológia pre precízne upratovanie 5 v 1

Dva predĺžené bočné kefky, špeciálne multifunkčné rotačná hlavná kefa, výkonný BLDC sací motor a veľký patentovaný mop s H2O zásobníkom na vodu zaistí precízne, všestranný a účinný upratovanie všetkých druhov podláh.

Výkonný BLDC sací motor

Neuveriteľne vysoký sací výkon BLDC motora prináša bezkonkurenčnú vysávanie nečistôt z podláh. Životnosť BLDC motora je približne 10-krát dlhšia (5000 ±) ako je životnosť bežne používaných jednosmerných sacích motorov u iných robotických vysávačov.

Patentovaný veľký mop

Jednotlivé vlákna mopu majú špeciálnu textúru tkaniny tzv. "Duo fact", čo zabezpečuje vysokú priľnavosť nečistôt z podlahy oproti bežným mopov. Nečistoty nezostávajú na povrchu mopu, ale sú pohlcované medzi jednotlivé vlákna mopu a vďaka tomu je mop schopný precízne upratať aj veľkú podlahovú plochu.

H2O zásobník na vodu

V priebehu umývanie podlahy, je veľký mop neustále vlhčené pomocou knôtov čistou vodou z H2O zásobníka. Podlaha je precízne vytieraná a nečistoty z podlahy mizne rovnako ľahko, ako pri ručnom vytieranie.

Multifunkčná kefa

Kombinácia vlákien a silikónových stierok v rotačnom kefe zaistí efektívne odstránenie nečistôt aj jemného prachu z hladkých podláh i kobercov.

Shadow cleaning

Špeciálny režim pre upratovanie podláh bez priameho denného svetla (pod posteľami, nábytkom).

4-vrstvová filtrácia s vysokou účinnosťou

Vysoko účinná filtrácia zachytí aj tie najjemnejšie častice prachu a nečistôt a je vhodná aj pre domácnosti s alergikov a astmatikov.

42 senzorov s pokročilou technológiou

Tieto pokročilé senzory zabráni kolíziám s prekážkami. Navyše tieto senzory dodávajú pohodlie, bezpečnosť a ochranu proti pádu zo schodov, detekcia nadvihnutie, detekciu zásobníka, detekcia preťažené kefy, detekcia preťaženého kolesá, detekcia vybité batérie.

LiFePO4 batéria

Najmodernejšie Lítium Iron Phosphate (LiFePO4) batéria je šetrná k životnému prostrediu a má 3x dlhšiu životnosť oproti niklovým, lítium-iónovým alebo polymérovým batériám.

Upratovanie v režime mop

Moneual ME770 Red sa pohybuje v priamke a precízne vytiera podlahu krátkymi pohybmi dopredu a dozadu.

Hlasový sprievodca

Moneual Vás upozorní na nutnosť vyprázdniť prachovú nádobku a vyčistiť prachový filter. Vďaka tomu odpadá manuálne kontrola plnosti prachovej nádobky. Informuje Vás tiež o ukončení upratovania, začatie nabíjania batérie a mnoho ďalších informácií, ktoré sú veľmi užitočné a spríjemňujú používanie hybridného robotického vysávača a robotického umývača podláh Moneual ME770 Red.

Ocenenia

Moneual ME770 Red získal prestížne ocenenie PLUS X AWARD "Best product of the year 2015" v týchto kategóriách: Inovácia, Vysoká kvalita, Design a Funkčnosť (Innovation, High Quality, Design, Functionality).

Technická špecifikácia

Model: ME770 Red
Čierno-červená
Rozmery: 348 x 86 mm
Váha: 2,6 kg
Hlučnosť: Max. 68 dB (pri turbosání)
Batéria: LiFePO4 1400 mAh 12,8V
Dĺžka nabíjania: 120 minút (pri štandardnom sanie)
Spotreba: max. 20 W
Filtrácia: 4-stupňová filtrácia
Senzory: Vision Mapping Camera (VMC), PSD Sensor, 42 senzorov pre navigáciu
Upratovacie módy: Hybrid, Vacuum, Mop, Corner, Intensive, Manual, Reserved, Shadow
Obsluha: turbo sania, odložený štart (časovač)
Objem nádobky: 600 ml
Objem nádobky na vodu: 150 ml

Obsah balenia

1x robotický vysávač Moneual ME770 Red
2x bočné kefka (na výrobku)
1x diaľkové ovládanie
1x H2O zásobník na vodu
2x veľký mop z mikrovlákna
1x nabíjacia základňa
1x nabíjací adaptér
1x napájací kábel
1x čistiaca kefa na mop
1x čistiaci hrebeň
1x návod


14Robotické vysavače
Parametry
Výrobca:Moneual
Dostupnosť:podľa výrobcu
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Závesný systém do kuchyne

Každý kto kedy varil alebo niečo pripravoval v kuchyni, vie, že je na to potrebné všemožné náčinie a pomôcky. Varešky, nože, metličky, koreničky, obrúsky, naberačky, krájací prkénko a veľa ďalšieho. Na pracovnej doske však zvyčajne nebýva moc voľného priestoru na skladovanie týchto pomôcok, preto firma Mivokor prichádza s kuchynským závesným systémom.

news
Náhradné diely Nimco

Stalo sa vám, že ste omylom rozbili svoju obľúbenú pohárik na kefky? Alebo prestala po čase správne fungovať pumpička u dávkovača tekutého mydla? A alebo len potrebujete nové štetiny k WC kefe, pretože tie súčasné sú už opotrebované a nevyhovujúce?

news
HOBOT lege-668, víťaz testu

Robotický vysávač a mop 4v1 lege 668 z našej ponuky sa umiestniť na prvom mieste a získal ocenenie "Víťaz testu v kategórii mopov 2018 iTest".

news
Zľavy na všetky kúpeľňové doplnky

Mimoriadna zľavová akcia! Pri objednaní kúpeľňových doplnkov do konca mája, dostanete zľavu 20%. Čítajte viac ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz