Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Mydelničky, držiaky na mydlo (31)

Mydelničky sú používané na odkladanie tuhého mydla. Klasické mydlo pomaly vytláčajú mydlá tekutá, pre ktoré sú určené dávkovače tekutých mydiel, ale veľa ľudí nedá na bežné tuhé mydlo dopustiť. A aby sa vám mydlo len tak neválelo po umývadle či na okraji vane, čo môže byť tiež v určitých situáciách nebezpečné, použite na jeho odloženie našu mydelničku!

 Viac

Naše mydelničky sa dajú pripevniť na stenu alebo postaviť na umývadlo či vaňu. Ak predsa len chcete mydelničku pripevniť, ale nechcete vŕtať do pekného obkladu, môžete niektoré typy prilepiť špeciálne dodávaným certifikovaným lepidlom. Mydelničky na prilepenie sú označené špecifickým piktogramom, alebo ich nájdete v samostatnej kategórii výrobkov vhodných na prilepenie.

V sprchovacom kúte vám tiež ako mydelnička dokokonalou poslúži poličky z nášho drôteného programu NIMCO, v ktorých samozrejme nezostáva žiadna voda a mydlo sa zbytočne nerozpúšťa.

Mydlovničky NIMCO, ktoré sú väčšinou zo skla, keramiky či nekorodujúceho kovu, využijete ale aj na odkladanie drobností, ako sú náušnice, retiazky alebo drobná bižutéria. Tým pádom nemusí zostať len pri kúpeľne, postaviť si mydelničku ako dózu na šperky môžete aj v spálni.