Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Náhradní halogenová lampa

Infračervená halogenová lampa - 1400 W zlaté světlo
Dostupnosť:6-10 dní
Katalógové číslo:CS-0800260
EAN kód:4260349810609


Náhradní halogenová lampa

Popis tovaru
Náhradní halogenová lampa pro infrazářiče ComfortSun24
- Technická specifikace:
- 1400 W
- vydává zlaté světlo

Specifikace halogenových lamp pro infrazářiče ComfortSun

Lampa Low Glare: Infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Využívají přeměny elektrické energie na tepelnou s nesmírně vysokou účinností, téměř 90%. Zbývající energie je využita na světlo. Nedochází tak k žádným ztrátám. V případě Low Glare je tepelný zářič osazený lampou, která mimo infračerveného záření vydává velmi nízkou hladinu světla. Uplatňuje se všude tam, je žádoucí nízká svítivost. Lampa má životnost více než 5000 hodin.

Lampa Golden Glare: Infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Využívají přeměny elektrické energie na tepelnou s nesmírně vysokou účinností, téměř 90%. Zbývající energie je využita na světlo. Nedochází tak k žádným ztrátám. V případě Golden Glare je tepelný infrazářič osazený lampou, která mimo infračerveného záření vydává zlaté světlo. Proto se uplatňuje všude tam, kde chceme mít útulné prostředí jako u ohně. Lampa má životnost více než 5000 hodin.

Lampa White Glare: Infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Využívají přeměny elektrické energie na tepelnou s nesmírně vysokou účinností, téměř 90%. Zbývající energie je využita na světlo. Nedochází tak k žádným ztrátám. V případě White Glare je tepelný zářič osazený lampou, která mimo infračerveného záření vydává bílé světlo, které slouží současně jako zdroj světla. Proto se uplatňuje všude tam, kde je žádoucí osvětlení. Lampa má životnost více než 5000 hodin.

Elektro | Infrazářiče ComfortSun | Příslušenství pro ComfortSun | Lampy ComfortSun
Parametry
Dostupnosť:6-10 dní
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz