Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Neato XV High Performance filtr (2 ks)

High Performance filtry pro robotický vysavač Neato XV série.
Dostupnosť:SKLADOM (1 )
Výrobca:Neato
Katalógové číslo:Neato_9450048
EAN kód:0810841010317


Neato XV High Performance filtr (2 ks)

Popis tovaru

Neato XV High Performance filtr (2 ks)

Sada filtrů pro vysavače Neato XV série. Tyto filtry zachytí jemné prachové částice a sníží výskyt alergenů ve vaší domácnosti. High Performance filtry udrží třikrát více jemných prachových částic než standardní filtry. Skvělý způsob, jak snížit výskyt alergenů ve vaší domácnosti. Výrobce doporučuje měnit filtr každé 3 měsíce pro maximální funkčnost.

Kompatibilní s modely:

  • Neato XV

Obsah balení 2 ks.

Parametry
Výrobca:Neato
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz