Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nimco Keira - rohová polica, extra číre sklo

Rohová police série Nimco Keira, extra čiré sklo / chrom.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Nimco
Katalógové číslo:KE 22091RB-26
EAN kód:8595187110090
Séria:Keira
Typ skla:ExtraClear
Šírka:255 mm
Výška:35 mm
Hĺbka:255 mm


Nimco Keira - rohová polica, extra číre sklo

Popis tovaru
Rohová police série Nimco Keira, extra čiré sklo / chrom.

Extra čiré matové sklo Extraclear
Extra čiré matované sklo. Oproti běžnému sklu, obvykle zeleně zabarvenému, je zcela čiré, tedy bezbarvé. Jeho naprostou bělost zvýrazňuje úprava oboustranného matování. Působí sametově a čistě. Tloušťka 8mm.

Nimco Keira je spojením současné technologie a kreativity. Jako celek tvoří mozaiku moderních trendů, je ostrá a důstojná, technická a bez kompromisů. Kovové prvky mají povrch chromovaný s vysokým leskem, skleněné části jako jsou kelímky, dávkovače mýdla a poličky jsou z matovaného skla. Poličky jsou rovněž ve variantě z extra čirého matovaného skla a z materiálu Plexiglas.

Koupelnové doplňky NIMCO, typy skelVýrobca NIMCO ponúka niekoľko typov skiel, z ktorých sú vyrobené jeho produkty. Na obrázku môžete vidieť rozdiely medzi jednotlivými typmi skiel. Sklo ExtraClear (bez zafarbenia, matný povrch) / Matované sklo (klasický zelenkavý nádych, matný povrch) / Číre sklo (klasický zelenkavý nádych, priehľadné) / Plexiglass - umelé sklo (bez zafarbenia, matný povrch).

Parametry
Výrobca:Nimco
Séria:Keira
Typ skla:ExtraClear
Šírka: 255 mm
Výška: 35 mm
Hĺbka: 255 mm
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 
Príslušenstvo a náhradné diely

Keira - policové úchytky

16.2 EUR
Samostatné policové úchytky (pár) série Keira
Na nalepenie

Náhradné sklo ExtraClear rohové

14.9 EUR
Náhradní sklo ExtraClear rohové pro nové police řady BORMO, UNIX, KIBO, KEIRAnews
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz