Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nimco Kibo IXI - toaletná WC kefa

Toaletná WC kefa. Nádobka z roseného matného skla. Police Plexiglass rosený, matný povrch. WC kefa kovová. Úprava CHROM.
Dostupnosť:SKLADOM
Výrobca:Nimco
Katalógové číslo:Ki X3-94W-26
EAN kód:8595187107946
Séria:Kibo
Typ skla:ExtraClear
Šírka:126 mm
Výška:380 mm
Hĺbka:151 mm


Nimco Kibo IXI - toaletná WC kefa

Popis tovaru
Toaletná WC kefa. Nádobka z roseného matného skla. Police Plexiglass rosený, matný povrch. WC kefa kovová. Úprava CHROM. Oba použité materiály (sklo a PLEXIGLAS) nie sú vzhľadovo úplne identické, avšak k sebe pasujú.

Kibo + IXI
Poličky IXI sú vyrobené zo špeciálneho mliečneho plexiskla s matným povrchom. Plexisklo sa od bežného skla odlišuje niekoľkými zásadnými prvkami, ktoré ponúka jeho využitie práve v kúpeľniach.

1. Je možné ho akokoľvek upravovať. Frézovaním je možné docieliť štýlové otvory, ktoré nielen pôsobí zaujímavo a moderne, ale tiež spĺňajú podobnú funkciu ako drôtený program.

2. Je bezpečnejšie ako sklo. Jeho rozbitie či už nechceným nárazom nie je tak jednoduché.

3. Oproti sklu je možné docieliť belšieho zafarbenie materiálu, ktoré v osvetlenej kúpeľni pôsobí naozaj esteticky. Nepôsobí studeno, ale príjemne a čisto bielo.

Koupelnové doplňky NIMCO, typy skelVýrobca NIMCO ponúka niekoľko typov skiel, z ktorých sú vyrobené jeho produkty. Na obrázku môžete vidieť rozdiely medzi jednotlivými typmi skiel. Sklo ExtraClear (bez zafarbenia, matný povrch) / Matované sklo (klasický zelenkavý nádych, matný povrch) / Číre sklo (klasický zelenkavý nádych, priehľadné) / Plexiglass - umelé sklo (bez zafarbenia, matný povrch).

Parametry
Výrobca:Nimco
Séria:Kibo
Typ skla:ExtraClear
Šírka: 126 mm
Výška: 380 mm
Hĺbka: 151 mm
Dostupnosť:SKLADOM
Otázka k tovaru
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Dotaz bol úspešne odoslaný.
Meno a priezviskoDotaz *
E-mail *
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.
 
Príslušenstvo a náhradné diely

Nádobka WC kefy

22.7 EUR
Náhradní nádobka WC kartáče (mimo KIBO, ESPRIT)

WC kefa

12.3 EUR
Náhradní WC kartáč BORMO, UNIX, PALLAS ATHÉNA.

Štětiny WC kefy

3.2 EUR
Náhradní štětiny WC kartáče UNIX, KIBO, BORMO, PALLAS ATHÉNA

Horná rukoväť WC kefy

3.2 EUR
Náhradná horná rukoväť WC kefy

Spodná rukoväť WC kefy

3.2 EUR
Náhradná spodná rukoväť WC kefy

Krytka WC kefy

4.5 EUR
Náhradná krytka WC kefy, guľatánews
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spoľahlivý a výkonný robotický vysávač s laserovou navigáciou, ktorá je dokonale presná. Pomocou novej funkcie No-Go Lines jednoducho vytvoríte virtuálnych zábrany (línia), kde nechceme, aby vysávač upratoval.

news
Nový robotický vysávač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysávač s gyroskopickou navigáciou, ktorý systematicky podlahy zametá, vysáva a zároveň vytiera. Kvalitná Li-ion batéria zaistí dlhú výdrž upratovania.

news
Akcia na vysávače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysávač s extrémne presnou navigáciou pomocou laseru. Môžete ho napojiť na domácu Wi-Fi sieť a pokojne ho ovládať cez chytrý telefón ...

news
Obmena sortimentu

Kúpeľňové doplnky NIMCO opäť rozširujú svoje rady o nové produkty. Máme tu nové nádobky a nový typy pumpičiek a dokonca jednu podstatnú inováciu vašej najobľúbenejšie série ...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Kúpeľňa-snov.skLogo2 - Kúpeľňa-snov.sk


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz