Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Ako zariadiť malú kúpeľňu - úložné priestory a police

Aj malú kúpeľňu môžete mať zariadenú útulne a predovšetkým prakticky. Ponúkame vám na tento účel vytvorené kúpeľňové doplnky, ktoré vám pomôžu vašu malú a aj tú veľkú kúpeľňu zariadiť.

Nie každý si môže dovoliť mať veľkú kúpeľňu s prebytkom miesta, dvoma umývadlami, obrovským zrkadlom, vaňou a k tomu aj sprchovacím kútom. Avšak aj malú kúpeľňu môžete mať zariadenú útulne a predovšetkým prakticky. Ponúkame vám na tento účel vytvorené kúpeľňové doplnky, ktoré vám pomôžu vašu malú a aj tú veľkú kúpeľňu zariadiť.

útulná a praktická koupelnaAk máte v kúpeľni naozaj málo miesta, celkom iste uvítate úložné priestory na stenu. Z tohto segmentu vám ponúkame nástenné poličky, ktoré máme jednoposchodové alebo dvojposchodové. Najčastejšie sú sklenené police, alebo police z umelého materiálu, ktorý je oproti sklu ľahší a veľmi odolný proti rozbitiu. Takéto police nebudú v kúpeľni takmer vidieť, a napriek tomu poskytnú dostatok odkladacieho priestoru pre drobnejšie veci, ako sú napríklad kozmetické prípravky. Tieto police máme v neprebernom množstve, rôzne veľké, s rôznym dizajnom, s ohrádkou či bez ohrádky a dokonca aj s vyvŕtanými otvormi pre bezpečné vloženie pohárikov na kefky.

V ponuke máme samozrejme aj poličky na objemné veci, ako sú napríklad uteráky alebo krabice. Tie už nie sú zo skla, ale z masívneho a pevného materiálu, predovšetkým kovu. Vďaka "rebrinový" konštrukciu ani tieto kovové kúpeľňové police nepôsobí v miestnosti hutne. Pokiaľ nebudú ničím obsadené, ani si ich nevšimnete.

Nezabudli sme ani na priestor okolo vane či v sprchovacom kúte. Sem sa hodí predovšetkým drôtené poličky, ktoré pojmú najdôležitejšie veci pre hygienu tela. Všetky umývacie gély, mydlá, hubky, kefy a šampóny jednoducho naskladáte do týchto poličiek, ktoré môžu byť pripevnené na stene, alebo zavesené napríklad na okraj sprchové zásteny. Najobľúbenejšie sú rohové drôtené poličky, ktoré poskytujú úložný priestor práve tam, kde nebudú prekážať.

Všetky kovové časti políc, nech sú to úchytky alebo police samotné, sú vyrobené z nehrdzavejúceho materiálu a opatrené kvalitnou vrstvou chrómu (novo aj s mosadzným alebo medeným vzhľadom u série LADA), takže vám budú slúžiť naozaj mnoho rokov. Výrobca NIMCO poskytuje na funkčnosť výrobkov nadštandardnú záruku 10 rokov!

Výber produktov