Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Batérie STEINBERG

Predstavujeme Vám novinku v SR! Steinberg je tradičným nemeckým výrobcom kúpeľňových batérií. Vyberte si z ponuky dizajnovo rôznorodých sérií a dajte kúpeľni svoj ​​vlastný výraz.


Vedci zistili, že ľudia v kúpeľni trávia v priemere jeden a pol hodiny. A to každý deň. To je veľa času, ktorý by samozrejme mali stráviť čo najpohodlnejšie. Kúpeľňa by mala byť miestom odpočinku a relaxácie, intímne malá wellness oáza vo vlastnom dome. Spoločnosť Steinberg Armaturen si stanovila za cieľ urobiť z kúpeľní zákazníkov elegantné a estetické centrum osobnej čistoty a to iv tých najmenších kúpeľniach. A preto sú tu produkty Steinberg ...

Vodovodné batérie sú v spoločnosti Steinberg vyrábané výhradne z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré zabezpečia dlho trvanlivosť a garantujú vám spokojnosť s kvalitou. Krásne a designové kohútiky a batérie sú špeciálne navrhnuté tak, aby po dlho dobou robili svojim majiteľom radosť a atraktívne doplňovali sanitárnu keramiku a celú kúpeľňu. A batérie Steinberg nie sú len krásne a dizajnovo čisté, ale prináša aj úspory do vašej peňaženky, pretože sa dnes kvalita mieša s ekologickým prístupom. Len kvalitné výrobky dnes môžu obstáť vo svetovej konkurencii. Preto spoločnosť Steinberg necháva pri výrobe testovať každý skrutku, matku a samozrejme nakoniec celý výrobok. Všetko potom starostlivo zabalí do látkového obalu, uloží do krabice a až po výstupnej kontrole umožní dopraviť k zákazníkom. Vďaka tomu má spoločnosť a jej výrobky veľmi dobrú povesť kvalitného výrobcu s vkusom.

Steinberg však neponúka len vodovodné batérie do kúpeľne. V jeho sortimente nájdete tiež kvalitné sprchy a výrazné sprchové systémy, ktoré dávajú vašej kúpeľni vznešený vzhľad, a môžete pod nimi relaxovať každý deň. Alebo hľadáte kuchynské armatúry pre krásu vašej kuchyne? Iste si vyberiete. Ponúka tiež kúpeľňové doplnky, ktoré dopĺňajú jednotlivé produktové rady a dopĺňajú tak svoju maličkostí každodenný život vo vašej kúpeľni. Kvalitné kúpeľňové doplnky ako napr držiaky uterákov a županov, sklenené nádobky na dávkovanie mydla, háčiky či kozmetické zrkadlá sa vyrába u kvalitné chrómovanej mosadze, dotvára obraz vašej kúpeľne a vytvára celkový dojem krásy.

S produktmi Steinberg budete spokojní z hľadiska dizajnu, trvanlivosti, funkčnosti aj ceny. Teraz si môžete batérie Steinberg zakúpiť i na Slovensku!. Kúpeľňa snov vám ponúka prvé tri rady a to rad 120, rad 160 a rad 180. A to všetko oficiálnym kanálom skrze priamu spoluprácu s výrobcom. Produkty sú zvyčajne skladom, alebo je tu krátka dodacia lehota a to do 7 dní. Samozrejmosťou je plná záruka a servis. Teraz je len na vás, vybrať si a užívať si krásu Steinberg aj u vás doma!