Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Bezdotykové infračervené teplomery

Výrobca Helpmation prináša do vašich domácností rýchle, presné a bezpečné bezdotykové teplomery s digitálnym displejom, ktoré pracujú na meranie infračerveného žiarenia.

Značku Helpmation určite poznáte ako výrobca bezdotykových produktov po domácnosť, ako sú hygienické a dizajnové bezdotykové odpadkové koše, kvalitné dávkovače mydla, praktické dávkovače zubné pasty. Novo teraz prinášame aj klinicky testované bezdotykové teplomery.

Bezdotykový teploměr HelpmationTeplotměry pracujú na princípe analýzy infračerveného žiarenia, ktoré je pre ľudské oko neviditeľné. Táto metóda nielen že je presnejšia ako u bežného liehového alebo digitálneho teplomeru, ale navyše je extrémne rýchla. Presný bezdotykový teplomer Helpmation bezkontaktne zmerí teplotu ľudského tela detí aj dospelých, teplotu povrchu predmetov, teplotu fliaš s detskou výživou, teplotu kúpeľa alebo izbovú teplotu a to do 1 sekundy od spustenia.

Najviac si budú náš bezkontatní teplomer s digitálnym displejom vychvaľovať mamičky, poprípade detskí lekári. Najpraktickejšie je meranie týmto spôsobom totiž u malých detí, kde potrebujete poznať výsledok okamžite, pretože dieťa koľkokrát nevydrží v pokoji, alebo je mu meranie klasickým teplomerom nepríjemné.

Takisto majitelia domácich maznáčikov, konkrétne psov, budú spokojní a psy naopak šťastní. Máme špeciálny teplomer na meranie teploty u psov, ktorý je nakalibrovaný na teplotu psieho tela, tá je totiž od toho ľudského odlišná. Váš pes tak nebude v strese, pretože teplotu mu zmeriate rýchlo, bezbolestne a mnohokrát aj nepozorovane.

Chystáte sa na dovolenku? Nezabudnite pribaliť cestovný bezdotykový teplomer, je malý, praktický, ale nabitý funkciami. A žiadna choroba vás na vašich cestách neprekvapí!