Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Cenová akcia GROHE

Cenová akcia Grohe na vybrané modely - zľavy dosahujú až 50%, využite ponuky, všetko máme skladom! Navyše Grohclean zdarma!

Kúpeľňa snov pre Vás pripravila naozaj veľmi zaujímavú cenovú ponuku na vodovodné a drezové batérie od spoločnosti GROHE. Sami sa môžete presvedčiť, že kvalita nemusí byť drahá. Prečo kupovať batériu z hobby obchodov za tisícky, keď ty rovnako nevydrží. Nechcete radšej investovať tie isté peniaze a mať kvalitné batérie, ktoré vydrží a majú 5 rokov záruky?

Máme pre Vás nové akcie. Vyberte si z našich modelov a zistíte, že ceny sú naozaj veľmi príjemné a navyše máme všetko skladom, takže nemusíte čakať, ako inde potrebné 3-4 týždne. U nás všetko máte do niekoľkých dní.

Set batérie Grohe Grohtherm 1000 a sprchové sady Tempesta Duo (ZĽAVA: 52%)

Umývadlová batérie GROHE EUROSMART 32467001 (ZĽAVA: 33%)

Drezová batérie GROHE K4 33811 (ZĽAVA: 37%)

Vanová baterie + sprchový set GROHE EUROSMART 33302001 (ZĽAVA: 33%)

Drezová batérie GROHE Eurodisc 3312001 (ZĽAVA: 31%)

Moderní hlavová sprcha GROHE Rainshower (ZĽAVA: 33%)


A NAVIAC ....

Kúpeľňa snov Vám prináša darček od spoločnosti Grohe úplne zadarmo! Čistite svoje armatúry kvalitným prostriedkom, ktorý dostanete jedine od internetového obchodu Kúpeľňa snov úplne zadarmo! Čistiaci prostriedok Grohclean je špeciálny prostriedok určený k šetrnému ušetrenie vašich batérií a spŕch. Už žiadne škrabance! Stačí nastriekať a následne zotrieť a vyleštiť. Šetrne a dokonale odstraňuje aj vodný kameň zo sprchových hlavíc. Majte svoje batérie stále ako nové! Viac informácií o prostriedkoch Grohclean nájdete tu.

Ako tento darček získať? Pri každej objednávke armatúr GROHE v celkovej hodnote na 330 EURO / 10.000 Sk vrátane DPH vám tento čistiaci prípravok pribalíme do krabice úplne zadarmo. Stačí len objednať a darček je Váš!