Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Drôtené poličky Kibo

Premýšľate o tom, ako zariadiť kúpeľňu, aby výsledok pôsobil vzdušným a priestranným dojmom? Účelné drôtené poličky elegantne nastolí poriadok vo vašej kúpeľni.

 
Premýšľate o tom, ako zariadiť kúpeľňu, aby výsledok pôsobil vzdušným a priestranným dojmom? Aj v prípade, že Vaša kúpeľňa neoplýva zrovna obrími rozmery, môže byť toto želanie uskutočniteľné. Účelné drôtené poličky elegantne nastolí poriadok vo vašej kúpeľni. Vďaka chrómové povrchovej úprave a praktickému prevedení sa hodí naozaj do každej kúpeľne.

Vyberte si z nových poličiek radu Kibo, ktorá bude oficiálne predstavená až v septembri 2011, ale my ako jediný eshop ve Slovenskej republike Vám už teraz ponúkame drôtený program KIBO! Opustite konvenčné tvary a stavte na osobitý štýl! Aj zariadenie kúpeľne o vás mnohé vypovedá. Súčasné trendy sa stále stáčajú k využívaniu chladného kovu a hrán. Exkluzívna séria KIBO ponúka zladenie moderných prvkov i nadčasovosti.

Trápi vás nedostatok odkladacieho priestoru v sprchovacom kúte a nechcete vŕtať do stien? Presne tu na Vás dizajnéri mysleli a ponúkajú vám závesné drôtené poličky radu KIBO. Stačí si objednať, doma rozbaliť, zavesiť a môžete si užívať priestoru a odkladacieho miesta podľa vašej ľubovôle.