Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Grohe Smartcontrol pro exkluzívní sprchování

GROHE prináša systém SmartControl. Tento inovatívny prvok predstavuje nový spôsob sprchovanie a jeho ovládanie. Jedným ovládačom môžete regulovať teplotu aj množstvo tečúcej vody ...

INTENZÍVNY A ÚPLNE POHLCUJÚCI ZÁŽITOK ZO PRCHOVÁNÍ - TO JE SMARTCONTROL

GROHE prináša systém SmartControl. Tento inovatívny prvok predstavuje nový spôsob sprchovanie a jeho ovládanie. Jedným ovládačom môžete regulovať teplotu aj množstvo tečúcej vody, alebo prepínať sprchové prúdy či striedať medzi hlavovou a ručnou sprchou podľa vašej aktuálnej chute. Jednoducho otočte ovládačom GROHE Progrip pre zníženie alebo zvýšenie prietoku vody. Stlačením tohto tlačidla vodu zastavíte alebo opäť pustíte. Systém SmartControl si navyše pamätá vaše aktuálne nastavenia a nabudúce pustí vodu presne v takom množstve a o teplote, akú máte radi.

Aj do vašej kúpeľne sa tento systém perfektne hodí. Predstenové sprchové systémy totiž nevyžadujú žiadne búranie a jednoducho ich napojíte na váš existujúci rozvod teplej a tudené vody. A ak robíte práve rekonštrukciu kúpeľne, zvážte podomietkový systém, ktorý je nenápadný, ale v veľkou úžitkovou hodnotou.

Slovami sa dá ťažko v krátkosti opísať, ako systém funguje, ako je inteligentný a pritom veľmi jednoduchý, pozrite sa preto na prezentačné video.
 

Zákazníkům nabízíme ucelené systémy SmartControl, například Euphoria Smartcontrol, který se montuje na stěnu, dále velmi oblíbený Rainshower SmartControl pro montáž na omítku či pod ní, nebo Grohtherm SmartControl vyloženě pro podomítkovou montáž.

Zákazníkom ponúkame komplexné systémy SmartControl, napríklad Euphoria Smartcontrol, ktorý sa montuje na stenu, ďalej veľmi obľúbený Rainshower SmartControl pre montáž na omietku či pod ňou, alebo Grohtherm SmartControl vyložene pre podomietkovú montáž.

Z našej rozsiahlej ponuky si vyberie určite každý ten najvhodnejší sprchový systém pre svoju kúpeľňu. Výrobky samozrejme postupne dopĺňame. Kompletný systém Smartcontrol nájdete vyhľadávaním na našom e-shope.

Prezrite si produkty SmartControl: