Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Robotický vysávač HOBOT lege-668, víťaz testu 2018

Robotický vysávač a mop 4v1 lege 668 z našej ponuky sa umiestniť na prvom mieste a získal ocenenie "Víťaz testu v kategórii mopov 2018 iTest".

Jar je v znamení upratovania a tak denník Právo otestoval robotické vysávače s mopom, ktoré sú dostupné na našom trhu. Testovala sa účinnosť mopovaného priestoru. Z "robotického" hľadiska nás zaujímala podobne ako u vysávačov kvalita a rýchlosť orientácie v pracovnom priestore. Na rozdiel od robotických vysávačov, ktoré môžu pracovať úplne samostatne, s robotickými mopy je to zložitejšie. Tie by mali pracovať až potom, čo je podlaha zbavená prachu a ďalších pevných častíc. Časť testovaných modelov túto záležitosť zvláda, iba jeden však komplexne. Povedal Petr Řezáč, šéfredaktor portálu iTest

Robotický vysávač a mop 4v1 lege 668 z našej ponuky sa umiestniť na prvom mieste a získal ocenenie "Víťaz testu v kategórii mopov 2018 iTest". Sme hrdí na to, že predávame len kvalitné a funkčné produkty pre kúpeľňu a domácnosť a samozrejme spokojnosť našich zákazníkov.

robotický vysavač HOBOT LEGEE 668Robotický vysávač a mop 4v1 lege 668 ponúka unikátne spojenie robotického vysávača a robotického mopu v jednom.

Podrobnosti o robotickom vysávači HOBOT lege 668 sa dozviete na produktovej stránke.

Celý test, ktorý vyšiel dňa 17.3.2018 v denníku Právo si môžete prečítať tu.