Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Hygiena predovšetkým

Asi pre každého znamená kúpeľňa miesto čistoty, odpočinku a relaxácie. Súčasťou každej modernej kúpeľne sú tiež koše na odpad vzniknutý v kúpeľni a dávkovače mydla a tekutých prostriedkov.

Asi pre každého znamená kúpeľňa miesto čistoty, odpočinku a relaxácie. Súčasťou každej modernej kúpeľne sú tiež koše na odpad vzniknutý v kúpeľni a dávkovače mydla a tekutých prostriedkov. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si ten správny doplnok do vašej kúpeľne!

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation ponúkajú
najefektívnejší spôsob, ako znížiť výskyt baktérií doma alebo v kancelárii. Odpadkové koše Helpmation sú vyrobené z kvalitných materiálov za použitia najmodernejších technológií. Koše Helpmation využívajú infračervené senzory, vďaka ktorým sa veko otvára bezdotykovo. Jedná sa o high-tech produkt najvyššej kvality.

Bezdotykové dávkovače mydla
funkčné a estetický kúpeľňový doplnok do kúpeľne. Bezdotykové dávkovače tekutého mydla Helpmation je skvelým pomocníkom v domácnosti, na pracovisku, v zdravotníckych zariadeniach.


Automatický dávkovač pasty a sterilizátor zubných kefiek Helpmation
je praktickým doplnkom, ktorý Vám uľahčí a uľahčí každodennú hygienu vo Vašej kúpeľni. Na dávkovanie zubnej pasty Vám stačí len vložiť a zatlačiť zubnú kefku do dávkovacieho systému, ktorý vymačkne požadovanú dávku pasty. UV sterilizátor spoľahlivo zbaví Vaše kefky baktérií a vírusov a zároveň slúži ako držiak 4 kefiek.

Bezdotykové ovládanie Helpmation zaručuje maximálnu hygienu. Nemusíte sa dotýkať žiadneho tlačidla, ktoré je plné baktérií. Jednoducho priložíte ruku k senzoru, a už sa všetko deje automaticky. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií.

Bezdotykový koš HelpmationHygienický dávkovač zubní pasty a sterilizátor kartáčků HelpmationBezdotykový dávkovač mýdla Helpmation