Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Jarné zľavy bezdotykových košov Helpmation

Jar je ve znamení upratovania a preto sme pre vás prichystali JARNÚ AKCIU NA BEZDOTYKOVÉ KOŠE Helpmation.

Jar je ve znamení upratovania a preto sme pre vás prichystali JARNÚ AKCIU NA BEZDOTYKOVÉ KOŠE Helpmation.

Akcia platí od od 22. mája do 30. júna 2017 pre veľké 80-ti litrové modely bezdotykových odpadkových košov Helpmation.

Helpmation DZT 80-4 (80 litrov)

Helpmation DZT 80-4R (2x40 litrov)Automatický bezdotykový odpoadkový koš 80 litrů Helpmation DZT 80-4


Automatický bezdotykový odpoadkový koš 80 litrů Helpmation DZT 80-4R

136,- Euro vr. DPH

140,- Euro vr. DPH


Bezdotykový odpadkový kôš zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania. Môžete mať plné ruky odpadkov, veko koša sa automaticky otvorí a po vhodení i zavrie. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií. Otváranie a zatváranie koša Helpmation je riadené chytrým čipom.

Vysoká kvalita košov Helpmation

Odolná konštrukcia odpadkových košov Helpmation z prvotriednej matnej nerezovej ocele opatrené ochranou proti odtlačkom prstov Fingerprint Proof ponúka moderný vzhľad, ľahké čistenie, ochranu proti korózii. Veko odpadkového koša je vyrobené z pevného ABS plastu. Kvalitné materiály zaručia dlhodobé používanie.

Úsporná prevádzka košov Helpmation

Úsporná prevádzka odpadkového koša zaisťujú 3 kusy batérií typu LR20 / D, ktoré otvoria veko až 10 000-krát (pri použití kvalitných alkalických batérií). Bezdotykové koše Helpmation sa vďaka modernému dizajnu a bezdotykovému prevedenie hodí do domácnosti, kancelárie, lekárske ordinácie, nemocnice, kozmetického salónu, reštaurácie, penzióne či hoteli.

Ako funguje odpadkový kôš Helpmation

Je to veľmi jednoduché a hygienické. Priblížite sa rukou do tesnej blízkosti senzora a veko sa samo počas 0,5 sek. Otvorí. Veko zostane otvorené, kým sa ruka od senzora neoddiali. Akonáhle sa od senzoru vzdialite, až potom sa za 3 sekundy veko zavrie. Ovládanie je úplne bezdotykové. Na veku koša sú umiestnené tlačidlá pre ručné ovládanie veka, ak ho potrebujete mať dlhšiu dobu otvorené. V zadnej časti veka je umiestnený hlavný vypínač ON / OFF pre možnosť úplného vypnutia veka.