Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Renovácia kúpeľne - kúpeľňa vo Vašom štýle.

Nudí vás stará kúpeľňa? Sú Vaše kúpeľňové doplnky opotrebované, polámané, nefunkčné či proste len staré? Vymeňte ich za nové!

"Zmena je život"

Nudí vás stará kúpeľňa? Sú Vaše kúpeľňové doplnky opotrebované, polámané, nefunkčné či proste len staré? Vymeňte ich za nové!

Ak plánujete renováciu kúpeľne, je to ten pravý čas na nákup nových kúpeľňových doplnkov a zariaďovacích predmetov. Len u nás máte na výber z nespočetného množstva kúpeľňových doplnkov, ako sú poličky na kozmetiku, držiaky uterákov, držiaky na toaletný papier, drôtené mydlovničky a poličky, dávkovače na mydlo, poháre na kefky a veľa ďalších.

koupelnové doplňkyNaše kúpeľňové doplnky nemusíte vŕtať! Možno ich pripevniť pomocou lepidla a tiež je opätovne odobrať bez toho, aby vám v obkladoch či v stene zostala nevzhľadná diera po hmoždinkách. Všetky nalepovacie kúpeľňové doplnky nájdete v sekcii kúpeľňové doplnky bez vŕtania.

Dokonca aj keď neplánujete rekonštrukciu kúpeľne, aj tú Vašu starú môžete zmeniť na nepoznanie a oživiť ju novými kúpeľňovými doplnky z našej ponuky. Sortiment neustále rozširujeme o nové výrobky, napríklad NIMCO s novou sériou AVA alebo LADA a postupne pribudnú aj ďalšie, ako napríklad NIMCO Keira.