Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Madlá pre Váš lepší komfort pri hygiene

Každého to raz čaká, staroba. V pokročilom veku sa naše telo cíti unavené, svaly sú ochabnuté a napríklad také vstávanie z vane je čím ďalej tým ťažšie. Nové telo vám nedáme, ale môžeme vám ponúknuť vhodnú oporu. Madlá a držadlá sú to správne riešenie práve pre vás.

Každého to raz čaká, staroba. V pokročilom veku sa naše telo cíti unavené, svaly sú ochabnuté a napríklad také vstávanie z vane je čím ďalej tým ťažšie. Nové telo vám nedáme, ale môžeme vám ponúknuť vhodnú oporu.

Madlá a držadlá sú to správne riešenie práve pre vás. Držadlo namontované na správnom mieste vás môže zachrániť a pomôže vám, keď sa potrebujete zdvihnúť sa z vane, či z WC. Madlá či držadlá je možné namontovať tiež do sprchovacieho kúta, kde vám poskytnú oporu napřklad pri umývaní nôh.
MAdla a držadla do koupelny

Madla ponúkame v rôznych dĺžkach a máme ich v rovnom prevedení aj v lomenom prevedení. Rovné madlo použijete na mieste, z ktorého sa potrebujete zdvihnúť, lomené madlo je univerzálnejší a poslúži na zdvíhanie, či pridržiavanie sa. Naše madlá sú tiež vhodné do priestorov s bezbariérovým prístupom pre telesne postihnutých.

Madla a držiaky v našej ponuke sú od renomovaných výrobcov ako je GROHE, Hansgrohe, český výrobca NIMCO a ďalšie. Materiál, z ktorého sú madlá a držadlá vyrobená, je prevažne nerezová oceľ, aby dlho vydržala, ale máme aj luxusné madla so zlatými doplnkami.