Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Náhradné diely pre výrobky Nimco

Stalo sa vám, že ste omylom rozbili svoju obľúbenú pohárik na kefky? Alebo prestala po čase správne fungovať pumpička u dávkovača tekutého mydla? A alebo len potrebujete nové štetiny k WC kefe, pretože tie súčasné sú už opotrebované a nevyhovujúce?

Stalo sa vám, že ste omylom rozbili svoj obľúbený pohárik na kefky? Alebo prestala po čase správne fungovať pumpička u dávkovača tekutého mydla? Alebo len potrebujete nové štetiny k WC kefe, pretože tie súčasné sú už opotrebované a nevyhovujúce?

náhradní díl NIMCO, náhradní pumpička, náhradní sklenka, náhradní dávkovač, náhradní štětiny WC kartáčeU nás to nie je s náhradnými dielmi NIMCO žiadny problém! A že sa nevyznáte v tom, aký diel objednať? Práve na to sme mysleli za vás a vytvorili sme jednoduchý prehľad náhradných dielov ku každnému kúpeľňovému doplnku NIMCO. Všetky náhradné diely a príslušenstvo sa totiž teraz zobrazujú u KAŽDÉHO VÝROBKU! Stačí len kliknúť na záložku "príslušenstvo a náhradné diely" a hneď vidíte dostupné náhradné diely a príslušenstvo k výrobku.

Je teda koniec zdĺhavého hľadania dielov s nejasným výsledkom. Jednoducho si vyhľadáte svoj produkt NIMCO a vyberiete si z dostupných náhradných dielov presne ten, čo potrebujete. Nemusíte teda kupovať už celý výrobok, pretože je časť poškodená, rozbitá alebo nefunkčné, vyriešte to s náhradnými dielmi NIMCO!

Všetky náhradné diely NIMCO sú samozrejme cenovo zvýhodnené, rovnako ako všetky príslušentvo do kúpeľne od výrobcu NIMCO.