Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Najobľúbenejšie produkty, kúpeľňové doplnky

Prinášame vám prehľad najobľúbenejších produktov z nášho eshopu. Tieto produkty vybrali naši zákazníci a my sa o to radi podelíme s ostatnými. Dnes predstavujeme: Kúpeľňové doplnky

Prinášame vám prehľad najobľúbenejších produktov z nášho eshopu. Tieto produkty vybrali naši zákazníci a my sa o to radi podelíme s ostatnými.

Dnes predstavujeme: Kúpeľňové doplnky

Najpredávanejší tovar z nášho sortimentu sú predovšetkým kúpeľňové doplnky, ktorých máme v ponuke naozaj nepreberné množstvo. Aby sa vám, zákazníkom, dobre vyberalo, sú rozdelené do jednotlivých kategórií podľa účelu použitia alebo zoradené podľa jednotlivých sérií. V kúpeľňových doplnkoch nájdete dávkovače tekutého mydla, tégliky na kefky, háčiky a police na doplnky a na uteráky, WC kefy, kúpeľňová madla a drôtený program. Máme tu aj samostatnú kategori "bez vŕtania" pre doplnky, ktoré sa na stenu nalepí bez nutnosti vŕtať do steny alebo kachličiek. Samozrejmosťou u nás sú aj náhradné diely ku kúpeľňovým doplnkom.

Kúpeľňové doplnky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ako je keramika, sklo, umelé sklo, umelý kameň, plast a nehrdzavejúci kov (mosadz, meď a nerezová oceľ). Pre podčiarknutie dizajnu sú kovové prvky buď opatrené vrstvou chrómu, alebo ponechané úmyselne ako surový materiál (brúsená meď, mosadz, či nerezová oceľ). Výrobca kúpeľňových doplnkov je česká firma NIMCO, ktorá má u nás dlhú tradíciu a na svoje výrobky poskytuje až 10-ročnú záruku.

Top produkty:

Nimco Unix - háček jednoduchý
Nimco Unix - háčik jednoduchý
Nimco Unix - celokovový dávkovač na mýdlo
Nimco Unix - celokovový dávkovač na mydlo
Nimco Bormo IXI - rohová polička s frézováním
Nimco Bormo IXI - rohová polička s frézovaním
Koupelnové doplňky NIMCO ELI
Nimco ELI, kúpeľňový set
Nimco KIBO, toaletní WC kartáč
Nimco Kibo - toaletná kefa
Nimco Simona - dávkovač tekutého mýdla se sklenkou a držákem kartáčků
Nimco Simona - dávkovač mydla s pohárom a držiakom
Nimco Lada - držák na ručník, staromosaz
Nimco Lada - držiak na uterák
Nimco Unix - držák na fén
Nimco Unix - držiak na fén
Nimco Bormo - otočný dvojitý držák na ručníky
Nimco Bormo - otočný dvojitý držiak na uteráky

Veríme, že vás niektorý z odporúčaných produktov osloví a ak nie, môžete si vybrať iný z našej obsiahlej ponuky kúpeľňových doplnkov.