Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Najobľúbenejšie produkty, vodovodné batérie

Prinášame vám prehľad najobľúbenejších produktov z nášho eshopu. Tieto produkty vybrali naši zákazníci a my sa o to radi podelíme s ostatnými. Dnes predstavujeme: vodovodné batérie

Prinášame vám prehľad najobľúbenejších produktov z nášho eshopu. Tieto produkty vybrali naši zákazníci a my sa o to radi podelíme s ostatnými.

Dnes predstavujeme: vodovodné batérie

Tiež vodovodné batérie sú neoddeliteľnou súčasťou každej kúpeľne, umyvárne, kuchyne či toalety. V našej ponuke máme len kvalitné vodovodné batérie od renomovaných svetových výrobcov ako je Grohe, Hansgrohe, Kludi či exkluzívne batérie od výrobcu Steinberg. Na značku Grohe naši zákazníci počují a tento výrobca má najväčší podiel na nami predávaných vodovodných batériách.

Vodovodné batérie máme prehľadne rozdelené na jednotlivé kategórie, aby ste sa vy, naši zákazníci v sortimente dobre orientovali. Umývadlové batérie, vaňové batérie, sprchové batérie, bidetové batérie, drezové kuchynské batérie, tlačné ventily a batérie, uzatváracie ventily a napúšťací systémy, ale tiež ucelený sortiment termostatických batérií. Vodovodné batérie sa ďalej delia na tých, čo sa montujú klasicky na stenu a na podomietkové batérie. Obzvtáště podomietkových batérií sa predáva čím ďalej tým viac, sú proste obľúbené. Samostatnú kategóriu tvoria sprchy a sprchové príslušenstvo, ktorým sa budeme venovať nabudúce.

Všetky naše ponúkané vodovodné batérie sú vyrobené z kvalitných nekorodujúcich materiálov, ako je mosadz či nerezová oceľ. Samozrejmosťou je potom aj kvalitné pokovenie silnou vrstvou chrómu, ktorá naozaj vydrží. Jedinečný dizajn tiež potrhne surový povrch z nehrdzavejúcej ocele bez chrómové úpravy, ktorý ponúka výrobca Grohe i Hansgrohe.

Top produkty:

Grohe Eurodisc Joy, Páková umyvadlová baterie, bílá/chrom 23425LS0
Grohe Eurodisc Joy
Grohe Lineare, Páková umyvadlová baterie, chrom 32115000
Grohe Lineare
Grohe Eurodisc Cosmopolitan 19548002
Grohe Eurodisc Cosmopolitan
Hansgrohe Metris S 31465000
Hansgrohe Metris S
Grohe Grandera 23316000
Grohe Grandera
Kludi Zenta 386559175
Kludi Zenta
Grohe Minta 32168000
Grohe Minta
Grohe Loop 31368000
Grohe Loop
Grohe Eurosmart 3328120E
Grohe Eurosmart

Veríme, že vás niektorý z odporúčaných produktov osloví a ak nie, môžete si vybrať iný z našej obsiahlej ponuky vodovodných batérií.