Košík0
Spôsoby doručenia
Přepravce5,9 €
Doprava zdarma od 120 €

Nová séria kúpeľňových doplnkov Nimco Lada

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přémočarého trendu. LADA vybočuje zo zažitých tvarov a vracia sa v čase naspäť. Lada so svojimi bacuľatým až rustikálnymi tvary ...

Český výrobca kúpeľňových doplnkov Nimco predstavil v polovici tohto roka novú sériu LADA.

NIMCO LADA je pravý opak hranatého a přémočarého trendu. LADA vybočuje zo zažitých tvarov a vracia sa v čase naspäť. Lada so svojimi bacuľatým až rustikálnymi tvary je vhodna nielen pre retro kúpeľne, ale svoje využitie nájde aj v kúpeľniach vašich obľúbených miest pre váš oddych, ako je chalupa alebo rekreačné stredisko.

Romantické ženy, ktoré hlboko vo svojej mysli stále túži byť princeznou, sa môžu inšpirovať ďalej a ďalej, do čias, kedy česť nebola len slovo a kedy udatní rytieri bojovali o krásnej panny s nasadením vlastného života. Takúto rozprávkovú retro kúpeľňu vám splní kúpeľňové doplnky pomenované LADA.

Séria NIMCO LADA obsahuje všetky vaše obľúbené doplnky. Samozrejmosťou je mydelnička, dávkovač mydla, poháre na kefky, háčiky a vešiaky na uteráky, police na kozmetiku, držiaky toaletného papiera a WC kefy.

Ako prvá LADA prináša možnosť výberu povrchovej úpravy kovových častí. V ponuke je okrem obligátneho chrómu tiež vzhľad rustikálne mosadze a rustikálnej medi, nazvanej ako staromosadz a staromeď. Zariadením kúpeľne týmito doplnkami vznikne naozaj nezabudnuteľný pocit, ako by ste sa vrátili v čase.

Ponúkame tiež variantu ku skleneným policiam a to z umelého kameňa v bielej farbe. Umelý kameň je pevnejši a húževnatejší ako bežná keramika a znesie zaťaženie ako sklo, preto je vhodný tiež na výrobu políc.
kúpeľňové doplnky NIMCO LADA, pohárik na kartáčkykupelnové doplnky NIMCO LADA, police na uterakykupelnové doplňky NIMCO LADA, police na kosmetikukupelnové doplňky NIMCO LADA, police do kupelne